loader

Dietetyk dla dzieci Poznań

Otyłość jest problemem, który dotyka co raz młodszych, dlatego dietetyk dla dzieci Lion Group Poznań skupia się wokół szeregu działań, mających na celu wzbudzenie w młodej jednostce motywacji do działania.

Wygrana walka z nadwagą zachodzi przede wszystkim w głowie, gdy dziecko uświadomi sobie, że dzięki determinacji jest w stanie dojść do celu. Nasz dietetyk dziecięcy oraz odchudzanie stosowane wśród najmłodszych podopiecznych Lion Group Poznań to przede wszystkim dopasowanie żywienia jednostki pod jej preferencje oraz czas, który rodzice mogą poświęcić na pomoc w przygotowaniu posiłków (bo dziecko na ogół nie jest w stanie samodzielnie gotować).

Efekt ma być trwały, dlatego też nie stosujemy znacznego obcięcia energetyki. Dodatkowo staramy się udowadniać, że dieta "nie musi boleć". Prowadząc program kulinarny z jednym z najlepszych Szefów Kuchni w Polsce (Adamem Adamczakiem) pokazujemy, że w kuchni nie ma ograniczeń, nie ma złych diet, są tylko złe ich zastosowania. Nasi najmłodsi podopieczni osiągają trwałe efekty, a każda ukończona metamorfoza jest dla nas najlepszą formą reklamy.

Mądre odchudzanie można prowadzić w każdym wieku, wystarczy tylko zapewnić sobie pomoc zespołu fachowców.