loader

Dietetyk dla kobiet w ciąży Poznań

Żywienie kobiet w trakcie ciąży musi być przykładem wykorzystania diety specjalistycznej, dlatego dietetyk dla kobiet w ciąży Lion Group Poznań Stanisław Rydzewski szczególną uwagę zwraca na wykluczenie produktów szkodliwych lub niebezpiecznych dla rozwijającego się w ciele matki dziecka.

Taka dieta na pewno musi wykluczyć surowe mięso, ryby i jaja dlatego o takich potrawach jak tatar czy sushi młoda mama musi zapomnieć, przynajmniej do czasu porodu.

Dietetyk dla kobiet w ciąży Lion Group Poznań to specjalista, który przeprowadzi Cię przez wszystkie trymestry ciąży. Panie zgłaszają się do nas nie tylko ze względów zdrowotnych, ale również sylwetkowych. Zależy im bowiem na tym, aby mądrze poprowadona dieta dała efekt w postaci mniejszej ilości kilogramów, które przybywają na wadze.

Z pomocy naszego specjalisty korzystają również po porodzie, bo wiadomo, że jest to równie ważny (zarówno z punktu widzenia laktazji, jak również formy fizycznej młodej mamy) okres. Jak wiadomo świetnym uzupełnieniem diety jest zoptymalizowany wysiłek fizyczny, dlatego uzupełnieniem diety są treningi pod okiem naszych specjalistów.

Młode mamy mogą czuć się u nas komfortowo i bezpiecznie.