loader

Dietetyk dziecięcy

Kontrola odżywiania dzieci jest bardzo ważnym zadaniem, z którym niestety wielu rodziców nie daje sobie rady, dlatego też dietetyk dziecięcy Lion Group Poznań współpracuje z młodymi podopiecznymi i ich opiekunami, bo zmiana nawyków żywieniowych jest możliwa, jeśli dotyka całej rodziny. Otyłość jest problemem globalnym, co gorsza dotyka co raz to młodszych. Rodzice często lekceważą otyłość u swoich pociech, używając starej recepty, że z biegiem lat dziecko z otyłości wyrośnie, że nie można mu odbierać radości z życia.

Dietetyk dziecięcy Lion Group Poznań Stanisław Rydzewski to nie tylko jeden z najlepszych specjalistów w naszym kraju, ale przede wszystkim osoba, która na własnej skórze przeżyła problem otyłości w wieku dzieciństwa i wieku dorastania. Otyłość to problem sięgający u dzieci zdecydowanie głębiej, niż tylko do ich nadmiaru kilogramów i defektu estetycznego. Dzieci otyłe mają liczne problemy społeczne oraz psychiczne, z którymi często sobie nie radzą, zamykając się w sobie i pogłębiając problem.

Nasz specjalista to osoba, która świetnie radzi sobie zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. W obydwu przypadkach praca daje niesamowite efekty, a w połączeniu z aktywnością fizyczną (opieką naszych trenerów) dziecko może w szybkim czasie zapomnieć o swoim problemie.