loader

Dietetyk kliniczny Poznań

Dietetyk kliniczny, to osoba, której pomocy szukają bardzo często osoby z miasta Poznań i okolic, zwłaszcza Ci, którzy potrzebują jego wsparcia ze względu na problemy, z którymi borykają się na co dzień, wynikające z niewłaściwego żywienia.

Dietetyk to zawód szczególnego zaufania, ponieważ przed nim podopieczny musi wyznać całą prawdę dotyczących codziennego żywienia, a nie często przyznać się do błędów i zaniechań ze swojej strony – nie inaczej jest w przypadku mieszkańców miasta Poznań i okolic.

Najczęstszą potrzebą Klientów jest odchudzanie i chęć zrzucenia zbędnych kilogramów w postaci tkanki tłuszczowej. Trafiają do nas również osoby z zaburzeniami metabolicznymi, niedożywieniem, chorobami układu pokarmowego i tym podobnymi schorzeniami, które obniżają znacznie jakość ich życia.

Potrzeb jest tyle, ile jest osób zainteresowanych usługami dietetyka – każdy przypadek jest indywidualny i wymaga właśnie indywidualnego podejścia, które jest kluczem do końcowego sukcesu. Dietetyk kliniczny Lion Group Poznań Stanisław Rydzewski ma ogromne doświadczenie i radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Tak jak w przypadku treningów, które są dobrane na podstawie analizy i włączone w indywidualny program treningowy, tak przysłowiowa „dieta” nie jest u nas jedynie rozpiską i cudowną receptą, której zastosowanie da efekt końcowy, który podopieczny chce uzyskać. Nie ma tutaj więc miejsca na jednorazowe rozpiski, które są znane na rynku porad dietetycznych.

Nasza pomoc przybiera postać indywidualnego programu żywieniowego. Ten jest na bieżąco konsultowany i dopasowywany do potrzeb i zmiany ciała klienta. Program uzupełniony jest również o warsztaty z edukacji żywienia oraz konsultacje z dietetykiem. Słowem – uczymy osoby właściwie jeść i uświadamiamy je, jak duży wpływ na ich wygląd ma to, co znajdzie się na ich talerzu. Uczymy systematycznych posiłków, ich bilansowania, dobierania odpowiednich produktów, liczenia kalorii. Tylko taki rodzaj współpracy da efekt w postaci sukcesu.