loader

“Jedyną rzeczą niezmienną w człowieku jest jego chęć zmieniania [...]” - Julio Cortázar

Lion Group w codziennej pracy stawia na zmianę… pełną zmianę swoich podopiecznych. Zachodzi ona nie tylko w ich ciele, ale również psychice, podejściu do życia. Osoby zaczynają się otwierać, a wraz ze wzrostem ich atrakcyjności fizycznej rośnie również chęć do podejmowania w życiu nowych wyzwań i stawiania czoła przeciwnościom. Metamorfoza to nie tylko zrzucone zbędne kilogramy, czy nabranie dobrej jakości mięśnia, który odpowiednio kształtuje sylwetkę – to proces, który zachodzi również wewnątrz i motywuje jednostkę.

O ile zdjęciami można manipulować i w sieci Internetowej roi się od "mało prawdopodobnych" wielkich przemian w krótkim czasie, o tyle tworzone przez nas metamorfozy video, gdzie uczestnikom w ich zmaganiach towarzyszy cały czas studio filmowe, to gwarancja jakości naszej pracy.

RODZINA SAMOPAS

RODZINA SAMOPAS

ROK PRODUKCJI: 2014/2015

Pierwsza w historii Lion Group metamorfoza video. 8 miesięcy pracy Michała i Asi (młodego, poznańskiego małżeństwa) to nie tylko czas przemian fizycznych, ale również tych mentalnych. Po zrzuceniu znacznej ilości kilogramów zyskali oni coś więcej, przede wszystkim pewność siebie oraz gwarancję tego, że ich synek Antek (dla którego tak na prawdę postanowili podjąć walkę) będzie mógł brać z rodziców dobry przykład, wprowadzając do swojego życia zasady zdrowego i aktywnego trybu.

Obejrzyj video >
ZMIENNOCIELNE

ZMIENNOCIELNE

ROK PRODUKCJI: 2015

Metamorfoza o najbardziej dynamicznym charakterze - ukazująca fakt, że mimo naszych kompetencji nie wszystkim można pomóc. Najpierw brak motywacji i ciągłe spóźnienia oraz brak stosowania zaleceń dietetycznych spowodowały eliminację pierwszej uczestniczki. Potem radość i ciąża drugiej, młodej poznanianki sprawiły, że musieliśmy wprowadzić zasadę do 3 razy sztuka. W ostatecznej rywalizacji zmierzyły się ze sobą 22-letnia Karolina, której plany i aspiracje zawodowe były ukierunkowane na chęć ukończenia studiów wyższych, a później karierę w jednostkach policji oraz Ania, która po dwójce dzieci musiała znaleźć motywację do pracy. Która z nich wygrała?

Obejrzyj video >
FATBUSTERS - POGROMCY TŁUSZCZU

FATBUSTERS - POGROMCY TŁUSZCZU

ROK PRODUKCJI: 2016

Najbardziej spektakularna przemiana w historii działalności Lion Group. Kondycja fizyczna, zdrowie, koordynacja, inteligencja ruchowa to tylko niektóre elementy, które zyskali Marcin i Kami wyrzucając ze swojego życia ducha otyłości. Marcin, jako ex-fajtłapa ukończył po 5 miesiącach metamorfozy półmaraton (choć kiedyś zwykła przebieżka na tramwaj sprawiała mu kondycyjny kłopot), Kamil natomiast, jako osoba doświadczona przez los (wypadek, który groził amputacją nogi) zobaczył, że sport nie ma ograniczeń, a oprócz wygranej walki z nadwagą pokochał dyscyplinę brazylijskiego jiu jitsu. Zyskał on również zatrudnienie zgodne z profilem jego studiów (Zakład Poprawczy w Poznaniu). Który z nich okazał się lepszy na ostatniej prostej?

Obejrzyj video >
Pamiętniki z Urlopu

Pamiętniki z Urlopu

ROK PRODUKCJI: 2016/2017

Metamorfoza 9 miesięczna, w której specjaliści Lion Group ukazali, że powrót do formy po porodzie może być tak samo sympatycznym okresem, jak noszenie dziecka pod sercem przez młodą mamę. Program ten opierał się nie tylko na przemianie Kasi, ale również na szeregu praktycznych porad dietetyka, rehabilitantów, trenerów. Pokazaliśmy, że oprócz rozsądnego podejścia do diety i treningów ważnym elementem jest dbałość o zdrowie w podejściu ogólnym oraz korzystanie z szeregu praktycznych rozwiązań, które młodym mamom dają możliwość opieki nad dzieckiem na najwyższym poziomie.

Obejrzyj video >
Walka o zmianę (w trakcie)

Walka o zmianę (w trakcie)

ROK PRODUKCJI: 2017/2018

Najtrudniejsza metamorfoza w historii działalności Lion Group. Tym razem ZMIANĄ nie jest kwestia sylwetkowa/zdrowotna. Program realizowany z Zakładem Poprawczym w Poznaniu to próba wskazania młodym osobom poza przestępczej drogi realizacji życiowej. Walka odbywa się nie tylko na macie, ale również w świadomości uczestnika, który poprzez sport ma wyjść na prostą (zmiany fizyczne, psychiczne, społeczne). Bohaterem metamorfozy jest Kacper, który jako pierwszy z Wychowanków otrzymał życiową szansę na odpracowanie błędów z przeszłości.

Obejrzyj video >

Metamorfozy zarządu Lion Group