loader
Solumed

"Czy dlatego coś jest piękne, że się podoba, czy się podoba, że jest piękne?"

Nasz partner to lider na poznańskim rynku medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej - jakość usług oraz możliwości kliniki stają się świetnym uzupełnieniem dla naszej dzialalności - usługi medyczne pozwalają bowiem na utrzymanie piękna i zdrowego wyglądu bez względu na upływający czas, czy defekty, które powstały na skutek nieprzyjemnych zdarzeń losowych. Ważnym obszarem jest również abdominoplastyka, ponieważ w przypadku znacznego ubytku wagi (otyłość olbrzymia) nasi podopieczni potrzebują zabiegów z zakresu plastyki brzucha.

NK Studio Fryzur

"Choćbyśmy cały świat przemierzali w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie”.

Fryzura jest ważnym elementem urody i atrakcyjności fizycznej. Kompleksowe podejście do tematu urody zapewnią Wam nasi zaprzyjaźnieni styliści w NK STUDIO FRYZUR.

Activus

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Nasz partner to lider na poznańskim rynku odżywek i suplementów diety. Profesjonalni sprzedawcy-doradcy oraz najwyższa jakość produktów pomogą w realizacji celów i założeń sportowych w każdej dziedzinie.

Extreme Hobby

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Marka odzieżowa stworzona dla osób, które w życiu nastawione są na walkę, a w dalszej perspektywie - zwycięstwo. Produkty, które wychodzą spod ich ręki są dostosowane do potrzeb zawodników i udoskonalane tak, aby sprostać ich oczekiwaniom. To również lider na rynku odzieży ulicznej.

Studio EMMA

"By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent, determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy."

Nasz partner łączy w sobie wszystkie powyższe cechy, które są widoczne w ich realizacjach filmowych i fotograficznych. Studio EMMA pomaga nam w atrakcyjny i nowoczesny sposób ukazać naszą pracę i pasję, która jest widoczna w kolejnych "walkach" podejmowanych z naszymi Klientami.

Tattoo Zone

"Każda historia jest jak tatuaż na naszym ciele-zrobisz go w chwili uniesienia, a pozostaje już na zawsze"

Nasz partner to lider na poznańskim rynku profesjonalnych salonów tatuażu. To nie tylko utalentowani artyści, ale również osoby, które udowadniają, że tatuaż nie jest jedynie zwykłym wzorem, a częścią autoekspresji i środkiem wyrazu osoby, która go posiada.

MK Bowling

"Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia."

Naszym podopiecznym za trud niesiony na sali ćwiczeń należy się również solidna dawka odpoczynku. Na wspaniałą zabawę, regenerację sił przy aktywnym spędzaniu czasu mogą liczyć w MK BOWLING Poznań.

Intersport

“Możesz zrobić wszystko, co chcesz jeśli tylko trzymasz się tego celu wystarczająco długo.”

Nasz partner pomaga naszym podopiecznym osiągać cele sportowe. Najlepsze marki, bogaty wybór, doskonała jakość uzupełnione o profesjonalną obsługę.

SmartFood
"Najlepszymi lekarzami na świecie są: doktor dieta, doktor spokój i doktor dobry humor"

Nasz partner to producent innowacyjnej żywności funkcjonalnej o wysokiej jakości. Produkty powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie naukowców z całego świata (Kanada, Francja, Holandia). Jest to żywność z kategorii produktów i diet niskokalorycznych (VLCD i LCD). Łatwe do przygotowania posiłki i zbilansowane diety to skuteczny klucz do leczenia otyłości i walki z nadwagą.
Tarnowskie Termy
''Ruch jest życiem - życie jest ruchem"

Tarnowskie Termy to wyjątkowy kompleks basenowo-rekreacyjny. Jest to nowoczesny obiekt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Każdorazowa wizyta to gwarancja poprawy samopoczucia, bez względu na wiek, płeć, czy formę fizyczną. Nowoczesność i funkcjonalność oraz obiekt oferujący wiele usług w jednym miejscu.
Oskoma
"Bóg zesłał ludziom pożywienie, a diabeł kucharzy."

Szefem Kuchni naszego partnera jest Adam Adamczak - finalista 4.edycji programu TOP CHEF (Polsat). Udowodniamy, że jego diabelski talent i pasja wcale nie muszą oznaczać braku optymalizacji żywienia.
PURASANA
"Pokarm jest warunkiem życia ludzkiego, ilość i jakość pokarmu warunkuje jego przedłużenie."

Nasz partner to producent SUPER FOOD, czyli produktów spożywczych pochodzących z ziaren, roślin, glonów, nasion, jagód, owoców, warzyw. To wygodne i idealne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega 3/6/9), wysokojakościowych aminokwasów, witamin, składników mineralnuch, enzymów, antyoksydantów.
FitandMore
"Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką."

Nasz partner każdego dnia uświadamia ludzi i wpływa na ich jadłospis, oferując jednocześnie posiłki zdrowe jak i smaczne. Nie trzeba więc rezygnować z zadowolenia podczas spożywania posiłku, wystarczy dostosować swój jadłospis według standardów zdrowego żywienia. To połączenie otrzymacie korzystając z posiłków w Fit And More!
PROporcja
"Wspomina się potrawy smaczne lub te, które zostały na żołądku."

Posiłki marki PROporcja to doskonałe uzupełnienie konwencjonalnych posiłków lub nie chcą korzystać z usług firm cateringowych. Posiłki producenta są nie tylko smaczne ale równeiż optymalne pod kątem przyswajalności i właściwości odżywczych dla organizmu.
Instytut Idea Fit & Spa
"Ważne, aby odpoczynek nie był ucieczką w próżnię, ale aby był wypełniony spotkaniem"

Jedyne tego rodzaju miejsce na mapie Poznania, które oferuje niesamowite warunki do odpoczynku dla ciała i duszy. Komfort, cisza, spokój wypełniający pomieszczenia SPA w połączeniu z fachową i kompetentną obsługą oraz bogatą ofertą dla Pań i Panów sprawią, że odnajdzie się tutaj każdy.
Akademia Piłkarska Reissa
“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”

Akademia Piłkarska Reissa jest największą szkółką piłkarską w Europie Środkowo-Wschodniej. Doświadczona kadra trenerska oraz świetnia organizacja dają efekt w postaci świetnych warunków do treningu od najmłodszych lat.
Dynasplint
„Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na zawsze.”

Nasz partner to lider w dziedzinie medycyny sportowej. Dr Maciej Nowak to renomowany specjalista, który współpracował w przeszłości ze znakomitymi sportowcami. Jego klinika to doskonałe miejsce zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i osób, którym kontuzje przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.
Zakład Poprawczy w Poznaniu
„Musisz wziąć osobistą odpowiedzialność. Nie możesz zmienić okoliczności, pór roku, albo wiatru, ale możesz zmienić siebie. To jest coś, nad czym masz władzę.”

Wspólnie realizowany program o nazwie WALKA O ZMIANĘ polegający na wskazaniu Wychowankom poprawczka pozaprzestępczej drogi i możliwości realizacji przez udział w zajęciach sportowych (brazylijskie jiu jitsu) to przykład, że pomóc można każdemu, bez względu na jego błędy popełniane w przeszłości.
Miler Menswear
"Gust i moda przywracają do łask wszystko z wyjątkiem tego, czego czas od nas nie oddalił."

Nasz partner to lider wśród poznańskich punktów oferujących modę męską na najwyższym poziomie. Ekskluzywne akcesoria i ubrania dla mężczyzn najwyższej jakości oraz usługi krawieckie ukierunkowana na tworzenie odzieży na miarę.