loader

Program AL-BL

"Ten, kto pokonuje innych, jest silny. Ten, kto pokonuje siebie, jest potężny."

Sport bez względu na wiek zawodnika oraz rodzaj uprawianej dyscypliny jest dziedziną, dzięki której osoba staje się lepsza i podnosi sobie co raz to wyżej poprzeczkę (uczestnicząc w mniej lub bardziej profesjonalnych zawodach). To tutaj podejmowana jest prawdziwa walka oparta o rywalizację.

Kto korzysta z tego programu?

Naszymi podopieczni są sportowcy (również Ci najmłodsi), którzy na co dzień trenują w poznańskich klubach - bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny i stopień zaawansowania pomagamy im osiągać lepsze wyniki w sporcie.

Jak wygląda trening?

Zajęcia opierają się głównie o poprawę motoryki, kondycji fizycznej oraz wzorców ruchowych. Po zawodach typ zajęć przybiera formę odnowy biologicznej.

Jak wygląda obsługa dietetyczna?

Co dwa tygodnie podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń. Pomoc dietetyka w przypadku osób o większym doświadczeniu jest również ukierunkowana na robienie wagi na zawody.