loader

Program NL-BL

“Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki.”

Wymarzona sylwetka wcale nie musi oznaczać wyrzeczeń czy też podporządkowania życia prywatnego pod realizację celu sportowego. Czas zmienić postawę „chciałbym tak wyglądać” na „będę tak wyglądać”.

Kto korzysta z tego programu?

Trafiają do nas osoby, które chcą zbudować dobrej jakości masę mięśniową, bądź też wymodelować sylwetkę w kierunku sylwetki FIT, sylwetki sportowej. Z tego programu korzystają również osoby z niedowagą.

Jak wygląda trening?

Typ treningu dobierany jest do profilu jednostki oraz jej stanu zdrowia/kondycji fizycznej. Zajęcia mają charakter systematyczny (nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i celu treningowego).

Jak wygląda obsługa dietetyczna?

Dieta nie ma być dla podopiecznego szeregiem wyrzeczeń. Ma być ona prosta, smaczna i praktyczna. W zależności od celu treningowego stosowana jest nadwyżka kaloryczna lub deficyt energetyczny. Co dwa tygodnie podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Co oferujemy?

Każdy podopieczny ma dostęp do monitoringu swoich wyników (co miesiąc wykonywane są pomiary składu ciała, które są archiwizowane w naszym systemie CRM). Na sali obecny jest rehabilitant (prewencja kontuzji). W przypadku kryzysów pomocą służy psycholog sportowy.