loader

Program SC-SL

“Otyłość nie jest wyrokiem, ale jej lekceważenie jak najbardziej!”

Dotarłeś do tego serwisu z własnej i nieprzymuszonej woli, w związku z tym jesteś gotów do walki z własnymi słabościami i niedociągnięciami. Jest to pierwszy krok, który jest niezwykle ważny i przy odpowiednim ukierunkowaniu potrafi zmienić Twoje życie.

Kto korzysta z tego programu?

Trafiają do nas osoby zarówno z nieznaczną nadwagą (które kojarzą otyłość jedynie z defektem natury estetycznej), jak również osoby z otyłością olbrzymią (dla których jest to szansa na uratowanie życia). Rekordzista wniósł na wagę na początku współpracy 185kg (patrz www.walka-start.pl/metamorfozy)

Jak wygląda trening?

Typ treningu dobierany jest do profilu jednostki oraz jej stanu zdrowia/kondycji fizycznej. Zajęcia mają charakter systematyczny (nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i celu treningowego).

Jak wygląda obsługa dietetyczna?

Nie stosujemy głodówek! Dieta nie ma być dla podopiecznego szeregiem wyrzeczeń. Ma być ona prosta, smaczna i praktyczna. Stosujemy niewielki deficyt kaloryczny dla osiągnięcia celu w postaci redukcji wagi ciała. Co dwa tygodnie podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Co oferujemy?

Każdy podopieczny ma dostęp do monitoringu swoich wyników (co miesiąc wykonywane są pomiary składu ciała, które są archiwizowane w naszym systemie CRM). Na sali obecny jest rehabilitant (prewencja kontuzji). W przypadku kryzysów pomocą służy psycholog sportowy.