loader

Trener osobisty Poznań

Trener osobisty to co raz częściej wybierana profesja, przez zainteresowane osoby z miasta Poznań, które pod okiem fachowców chcą odbywać treningi. Ze względu na popularność istnieje pułapka, powodowana przez obydwie strony. Po pierwsze popularność zawodu i w miarę dobre zarobki powoduje, że co raz więcej kandydatów przechodzi kursy instruktorskie (za które przecież płaci się, więc można je uzyskać), nie posiada jednak odpowiednich kompetencji do odbywania treningów. Tym samym wiele osób błędnie kojarzy tą profesję i uważa, że pomoc tego rodzaju trenerów nie jest im do niczego potrzebna – to prawda, ale nie wiedzą, że na drugim biegunie, mają możliwość odbywania treningów pod okiem naprawdę dobrze wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Drugim rodzajem niebezpieczeństwa jest podejście osób – podopiecznych. Osoby, które często materialnie traktują otaczającą ich rzeczywistość, potrafią też często postawić na wykupienie usług trenerów. Nie przykładają się do zajęć, nie realizują zaleceń, a przede wszystkim zapominają, że formy fizycznej nie da się kupić, a należy ją wypracować.

Trener osobisty styka się więc z wieloma problemami na swojej drodze – i nie inaczej jest w mieście Poznań, gdzie swoją pracę wykonują trenerzy z ramienia Lion Group. Te przeszkody jednak są przez nas jednak natychmiast likwidowane, ponieważ to my decydujemy, z którymi osobami chcemy podjąć walkę.

Jeśli osoba – potencjalny Klient, który do nas trafia od samego początku neguje nasze zalecenia lub próbuje modyfikować podstawowe zasady formy współpracy, najnormalniej w świecie dziękujemy u za poświęcony czas i spotkanie i nie podejmujemy z nim pracy. Może się to wydawać dziwne, jednak nasza filozofia pracy zakłada pracę z osobami, które w późniejszym etapie będą wizytówkami naszego poziomu profesjonalizmu. Tracimy więc może pod względem ekonomicznym, jednak wygrywamy naszą walkę, bowiem pracujemy zgodnie ze standardami, a przede wszystkim zasadami, które przyświecają naszej pracy.

Dla nas każda osoba, która zgłasza się z chęcią podjęcia treningów i współpracy jest wyzwaniem. Z czasem zaprzyjaźniamy się z nią i wspólnie tworzymy grupę, która zawarta jest w nazwie naszej firmy. Osoby bowiem błędnie kojarzą Lion Group jedynie z grupą fachowców – my tworzymy całość, razem z naszymi podopiecznymi, a walka, którą podejmujemy, ma stawać się wzorcem dla osób, które nie wierzą we własne siły i powtarzają ciągle, że to nie dla nich i że im się nie uda.

Trener jest więc nie tylko pracownikiem, którego usługi wykupuje podopieczny, ale jego jednoczesnym partnerem, który towarzyszy w trakcie podjętej walki. Partnerem o tyle ważnym, iż posiada zdecydowanie większą wiedze i bazę doświadczeń, które jest w stanie przekazać osobie mniej doświadczonej. Taka więź personalna jest gwarancją sukcesu – a dla nas najlepszą rekomendacją z ust Klienta, jest powiedzenie na nasz temat prostego sformułowania – mój trener.

Nazwa trener osobisty ma dla nas bardzo ważny wydźwięk, ponieważ podkreśla wydźwięk słów, które są przedstawione powyżej. Sami walczymy o to, aby wyjść naprzeciw sztucznemu kreowaniu zawodu trenera, którego jedynym zadaniem jest uczestnictwo w godzinnym treningu, podczas którego jedynym obowiązkiem jest podanie ręcznika treningowego i stałe utrzymywanie uśmiechu, aby zachować pozytywny wydźwięk formy zajęć i zmotywować osobę, aby była również zadowolona – nawet pomimo braku efektu.

Specjaliści z ramienia Lion Group to trenerzy z najwyższej pułki. Dobierani są tak, aby nie tylko spełniać wymogi pod względem kompetencji, ukończonych kursów, kwalifikacji, czy doświadczenia, ale również pod względem wpasowywania się w idee i filozofię działania Lion Group. Trener z dobrym wyposażeniem wiedzy i kompetencjami oraz ukończonymi kursami to jedynie kandydat – aby stał się członkiem Lion Group musi przejść przez naszą selekcję, a nie jest to łatwe zadanie.

Świadomy wybór kadry i partnerów to kolejny element, który daje nam przewagę nad konkurencją w Poznaniu. Nie boimy się sformułowania, iż pracujemy z najlepszymi. Ideą Lion Group ma być bowiem tworzenie jednego, zgranego modelu, który wpłynie na zmianę tendencji w naszym społeczeństwie i pozwoli zwyciężyć lenistwo, brak motywacji, wymówki i inne elementy, które blokują rozwój osób i sprawiają, że nie podejmują oni żadnej formy aktywności fizycznej – czas to zmienić.

Pomagają nam w tym nasi podopieczni, którzy przechodzą metamorfozę. Za przykład mogą brać naszego głównego trenera, który sam przeszedł swoją i wygrał walkę z otyłością, a obecnie jest jednym z najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.

To oni bowiem współtworzą wraz z nami Lion Group – a ich członkostwo nie jest tylko podłożem pracy i wykupienia usług trenera osobistego. Jest przykładem tego, że każda podjęta walka, może być przykładem dla innych osób – jako najlepsza forma motywacji.