loader

Trener personalny dietetyk Poznań

Rynek fitness przepełniony jest opcją specjalistów, którzy próbują "wmówić" podopiecznemu, że są w stanie serwować sobie uniwersalny rozwój w kilku dziedzinach. Trener personaly i dietetyk Lion Group Poznań pokazują, że najważniejszym elementem w drodze do sukcesu jest odpowiedni podział ról.

Nasza kadra fachowców posiada szeroką specjalizację. Każdy trener personalny ma wsparcie dietetyka Lion Group Poznań (Stanisława Rydzewskiego), który zajmuje się kwestią dopasowania żywienia podopiecznych (od tworzenia planów żywieniowych, bo stałą analizę badań medycznych). Taka kompleksowa forma współpracy daje efekt i gwarancję sukcesu (co widać w naszym portfiolio).

Jedna osoba nigdy nie jest w stanie zapewnić podopiecznemu takiej opieki, nie jest bowiem w stanie rozwijać się i zagłębiać jednocześnie w świecie dietetyki oraz treningu. Ten świat mocno ewoluuje i aby być na bieżąco należy poświęcić się w 100% danemu segmentowi, aby podopieczni mogli korzystać z wiedzy i kwalifikacji (które specjalista na bieżąco uzupełnia i rozwija). Kompleksowa opieki fachowców z Lion Group Poznań ma znaczną przewagę nad pojedynczymi jednostkami.