loader

trener personalny po ciąży Poznań

Wiele "świeżo upieczonych" mam szuka pomocy specjalistów w powrocie do formy, dlatego też trener personalny po ciąży Lion Group Poznań ma ręce pełne roboty.

Taką funkcję przybierają u nas trenerzy, którzy swój zakres kompetencji mają uzupełniony albo o studia rehabilitacyjne, albo kursy medycznego trenera personalnego. Trener personaly po ciąży Lion Group Poznań skupia się w pracy z podopieczną na pdzyskaniu poprawnych wzorców ruchowych, redukcji napięć mięśniowych, które powstały podczas ciąży, jak również na zwięszeniu mobilności oraz przygotowania organizmu młodej mamy do takich codziennych obowiązków jak stała opieka nad dzieckiem.

Młode mamy w tym okresie bardzo często narzekają na przeciążenia, bóle - a jest to efektem zaniechania potrzeby rehabilitacji po porodowej. Dodatkowym aspeketem jest praca na powięzi (stosowana głownie u Pań, u których stosowane było cesarskie cięcie).

Trener personalny po ciąży Lion Group Poznań wspierany jest przez dietetyka, który ustala żywienie młodej mamy w oparciu o dietoprofilaktykę. Dieta w tym okresie jest równie ważnym elementem jak sama rehabilitacji i aktywność fizyczna. Dieta młodej mamy musi być dopięta na ostatni guzik, bo przecież przy okresie laktacji wpływa ona na jakość pożywienia dziecka.