loader

Trener personalny Tarnowo Podgórne

Ludzie szukają rozwiązań sprawdzonych oraz gwarantujących jakość. Trener personalny Lion Group oraz mieszkańcy miasta Tarnowo Podgórne to grupa, która codzienną pracą w naszym ośrodku udowadnia, że odległość od miejsca świadczonej usługi nie powinna być czynnikiem determinującym wybór fachowca (w tym przypadku trenera personalnego).

Trener personalny Lion Group to fachowiec z najwyższej półki, dlatego mieszkańcy miejscowości Tarnowo Podgórne wybierają naszą grupę zamiast kierować swoje poszukiwania na rozwiązania lokalne. Odległość pomiędzy naszym ośrodkiem a wspomnianą miejscowością wynosi niespełna 22 kilometry i można ją pokonać w około pół godziny. Spotkanie z trenerem nie powinno być więc problemem, tym bardziej, że dojazd ma charakter dogodny.

Jakość naszych metamorfoz lokalnym mieszkańcom udowodniliśmy podczas programu Fatbusters, który realizowaliśmy wspólnie z Tarnowskimi Termami. Wtedy lokalni mieszkańcy zauważyli, że w Poznaniu znajdue się grupa fachowców, która jest w stanie z ich sylwetkami zrobić niemal wszystko. Renoma naszej grupy sięga dalej aniżeli do ościennych miejscowości, znajdujących się w okolicy Poznania.