loader

Trenerzy personalni Poznań

Lion Group Poznań to połączenie sił fachowców z dziedziny treningu, dietetyki oraz rehabilitacji. Wiele firm, które legitymuje się tytułem eskeprtów w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki zapomina o tym, że do osiągnięcia wyniku oraz pełnej metamorfozy potrzebna jest kompleksowa forma współpracy.

Trenerzy personalni w Lion Group Poznań dzięki ich doświadczeniu oferują dobrze dobraną aktywność fizyczną. Efekty na sali ćwiczeń osiągają wszyscy - bez względu na wiek, płeć, kondycję fizyczną, zdrowie. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym, nie zapominając również o seniorach. Dobrze dobrana dieta jest świetnym uzupełnieniem, w dodatku dla zachowania bezpieczeństwa naszych podopiecznych na sali czuwa rehabilitant, co daje nam prewencję kontuzji. Trenerzy personalni Lion Group Poznań to bardzo doświadczona i zróżnicowana kadra fachowa.

Szereg specjalistów na rynku próbuje wmówić ludziom, że są w stanie zorganizować dla nich wsparcie ze wszystkich dziedzin (treningu, diety, rehabilitacji). My stawiamy na kompleksową formę współpracy.