loader

Trening w ciąży Poznań

Trening w ciąży oferowany przez Lion Group Poznań to cykl zajęć z medycznym trenerem personalnym.

Taką funkcję przybierają u nas trenerzy, którzy swój zakres kompetencji mają uzupełniony o studia rehabilitacyjne. Trener personaly dla Pań w ciąży skupia się w pracy z podopieczną na odzyskaniu poprawnych wzorców ruchowych, redukcji napięć mięśniowych, które powstają podczas ciąży. Zajęcia oparte są o trening aerobowy, wzmacniający, rozciągający oraz relaksacyjny.

Trening w ciąży oferowany przez Lion Group Poznań to świetne rozwiązanie dla Pań, które bardzo często narzekają na przeciążenia, bóle - a jest to efektem zaniechania potrzeby właściwej aktywności fizycznej podczas ciąży.

Trener personalny dla kobiet w ciąży Lion Group jest wspierany przez dietetyka, który ustala żywienie przyszłej mamy w oparciu o dietoprofilaktykę. Dieta w tym okresie jest równie ważnym elementem jak sama aktywność fizyczna. Dieta młodej mamy musi być dopięta na ostatni guzik zarówno w trakcie ciąży jak i po samym porodzie, bo przecież przy okresie laktacji wpływa ona na jakość pożywienia dziecka. Nasz program treningowy świetnie sprawdza się również dla Pań, które chcą wrócić do formy po porodzie (kompleksowa opieka opiera się o bezpieczny powrót do formy, rehabilitację po porodową oraz dietoprofilaktykę).