loader

Treningi dla dzieci Poznań

Aktywność fizyczna w młodym wieku jest niezbędnym elementem właściwego rozwoju dziecka, dlatego treningi dla dzieci oferowane przez Lion Group Poznań są kompleksową formą, która jest w stanie dać Twojemu dziecku wszystko, czego potrzebuje na danym etapie rozwoju.

Posiadamy bardzo doświadczoną kadrę, w tym osoby, o kilkunastoletnim stażu pedagogicznym. Co za tym idzie Twoje dziecko będzie w dobrych rękach nie tylko oceniając kompetencje czysto trenerskie, ale również podejście pedagogiczne. Treningi dla dzieci oferowane przez Lion Group Poznań przybierają postać treningów personalnych dla dzieci.

Jest to dość nowoczesna forma, niespotykana często w klubach fitness. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc dzieciom wygrać z nadwagą, dokonać korekty ich postawy, wzmocnić osłabione partie mięśniowe, poprawić kondycję fizyczną oraz poprawić zdrowie ogólne.

Świetnym uzupełnieniem treningów personalnych jest opieka dietetyka, który potrafi Twojemu dziecku pokazać, że bycie na diecie w tak młodym wieku jest zdecydowanie możliwe, a zdrowe jedzenie wcale nie musi być niesmaczne.