loader

Zabiegi odchudzające Poznań

Zabiegi odchudzające oferowane w Lion Group Poznań to połączenie sił fachowców z dziedziny treningu, dietetyki oraz rehabilitacji. Wiele firm, które legitymuje się tytułem eskeprtów w dziedzinie odchudzania zapomina o tym, że nadwaga jest nie tylko defektem z punktu widzenia estetycznego, ale również (a nawet przede wszystkim) zdrowotnego.

Zabiegi odchudzające w Lion Group Poznań oparte są przede wszystkim o dobrze dobraną aktywność fizyczną. Trening redukcyjny jest zawsze wybrany pod profil podopiecznego. Efekty na sali ćwiczeń osiągają wszyscy - bez względu na wiek, płeć, kondycję fizyczną, zdrowie. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym, nie zapominając również o seniorach. Dobrze dobrana dieta jest świetnym uzupełnieniem, w dodatku dla zachowania bezpieczeństwa naszych podopiecznych na sali czuwa rehabilitant, co daje nam prewencję kontuzji.

Szereg zabiegów wyszczuplających, które są dostępne na rynku tak na prawdę nie działa - nawet najnowszy sprzęt nie jest w stanie zastąpić efektów, które osiąga się przy współpracy z trenerem i dietetykiem.