8. urodziny

8. urodziny

rok 2022

2022 - 8. urodziny, czyli bohater jest w Tobie

W trakcie obchodów 7 rocznicy założenia Lion Group zostawiliśmy podopiecznych z hasłem CHAMPION i swego rodzaju rachunkiem sumienia, co w kolejnym sezonie będzie dla Nich definicją osiągania mistrzostwa. Dla nas misja LG od samego początku jest identyczna. Struktura to jednostki, które dużą część swojego czasu poświęciły na realizację w sportach walki.

Choć w Lion Group każdy pracuje „na swoje nazwisko” i tworzy własną grupę Podopiecznych, to przez skromność charakterystyczną dla procesu zdobywania mistrzostwa trenerzy nie mają problemu, aby pracować obok siebie, uczyć się wzajemnie, motywować między grupami, a często przekazywać sobie wzajemnie Podopiecznych, gdy ich narzędzia okazują się być mniej skuteczne (mistrza zawsze cechuje skromność).

Nasze początki chęć tworzenia struktury firmy podobnej do korporacji spełzły na niczym (realia rynku). Dziś cieszymy się z faktu, iż tyle charakterystycznych jednostek (trenerów) może pracować obok siebie, wspólnie prezentując wyniki Podopiecznych spod znaku LWA i ciesząc się wspólnie co roku z efeków. Wspólne dążenie do mistrzostwa jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze. A przy okazji ważniejszą kwestią od celów biznesowych jest przyjaźń, którą wspólnie tworzymy i przenosimy na atmosferę, która udziela się Podopiecznym, wspólnie tworzącym społeczność Lion Group.