Klaudia Kańduła - NEST noclegi Poznań

Działalnością noclegową zajmujemy się od 2004 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Nasz obiekt noclegowy przy ul. Grodziskiej 117 posiada bezpłatny parking, dostęp do Internetu, TV, pokoje 2 osobowe i 3 osobowe wyposażone w łazienkę i pokoje 1 osobowe (gdzie łazienka jest wspólna na 2 pokoje). Badając rynek śmiało można powiedzieć, że nocleg przez nas oferowany jest jedną z najlepszych ofert. Nie rezygnuj z komfortu znajdujesz go u nas. Mamy wszystko, co potrzebne w pokoju hotelowym. Ciągle podwyższamy standard przy niskiej cenie noclegu. Jeśli szukasz noclegu na targi, czy odwiedzasz Poznań w celach biznesowych lub jesteś studentem dojeżdżającym i uczącym się w Poznaniu, nasze miejsce jest najlepszym wyborem. Bezpośredni dojazd z dworca PKP, czy na targi i centralne położenie obiektu jest dodatkowym atutem.

więcej informacji: http://nest.poznan.pl/

Beata Anioła - fizjoterapaeutka/osteopatka

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Studentka Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. Zajmuje się fizjoterapią osób dorosłych; przygotowaniem pacjentów do zabiegów, rehabilitacją pozabiegową, terapią blizn pooperacyjnych oraz urazami i przeciążeniami narządu ruchu.

W terapii stosuje następujące metody i techniki:

  • techniki osteopatyczne
  • manualną terapię mięśniowo-powięziową
  • masaż głęboki
  • FDM (Fascial Distortion Model)
  • kinesyologytaping
  • terapię obrzęków
  • terapię blizn pooperacyjnych
  • ortopedyczną terapię manualną.

Współpracuję ze Szpitalem św. Wojciecha w Poznaniu oraz prowadzę swój gabinet na poznańskiej Wildzie.
Kontakt:
aniola.beata@gmail.com lub kom: 606 690 602

Monika Piątek - Tumach Dyrektor ds. Rozwoju Praca Expert

Specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania ze środków strukturalnych na rzecz rozwoju przedsiębiorstw. Dyrektor ds. rozwoju współpracująca na co dzień z firmą Praca Expert. Badanie potrzeb przedsiębiorstw, dobieranie odpowiednich programów finansowania, kompleksowa organizacja szkoleń wraz z prowadzeniem procedur formalnych. Doświadczenie, profesjonalizm i elastyczność przekonały już kilkudziesięciu przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego. Dzięki jej działaniom prawie setka pracowników z sektora MŚP skorzystała ze szkoleń refundowanych ze Środków Unii Europejskiej takich jak: promocja firmy w Internecie, budowanie konkurencyjności, budowanie efektywnego zespołu, sprzedaż, przeciwdziałanie mobbingowi, obsługa klienta, rozwijanie kompetencji cyfrowych. Prywatnie wdraża strategie rozwoju w firmie ogólnobudowlanej Tu-mach, która w ciągu 3 lat z jednoosobowej działalności stała się głównym wykonawcą generalnych remontów prawie 20 kamienic na terenie miasta Poznania. Dodatkowo świadczą usługi sprzątania i serwisowania kamienic, mieszkań i apartamentów, a niedawno rozwinęli działalność również o ślusarnię w której tworzone są indywidualne projekty w stylu loft. W życiu prywatnym jak i zawodowym pamięta o tym, że zmiany są nieuniknione więc swoją ofertę i sposoby działania dopasowuje do zmieniających się potrzeb rynku.

Marta Rybarczyk-Marciniak - psycholog/pedagog

Jestem dyplomowanym psychologiem, pedagogiem. Oferuję pomoc w zakresie konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego, interwencji kryzysowej zwłaszcza u osób doświadczających choroby, cierpienia, straty po śmierci bliskiej osoby. Oraz wszelkiego rodzaju problemów wynikających z różnych sytuacji życiowych związanych z pracą, życiem rodzinnym, partnerskim. Ponadto wspieram rodziców oraz dzieci w doświadczaniu zmian na poszczególnych etapach rozwoju. Różnego rodzaju problemów wychowawczych wynikających m.in z adaptacji szkolnej, konfliktów w grupie rówieśniczej, problemów związanych z nauką. Prowadzę również mediacje rodzinne zwłaszcza w zakresie związanym z rozstaniem/rozwodem, uzgodnieniem opieki nad dzieckiem. Wspieram w obszarach związanych z samorozwojem udzielając wsparcia z zakresu doradztwa zawodowego, określaniu mocnych i słabych stron, kształtowaniu ścieżki zawodowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach szpitalnych pracując z osobami chorymi. Aktywnie wspieram osoby z różnymi niepełnosprawnościami.

Krzysztof Ratajczyk - PANDA GROUP

Współzałożyciel firmy Panda Group, która działa na rynku od 2013 roku. Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz implementacji najskuteczniejszych rozwiązań dla sektora e-handlu. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania tworząc i rozbudowując sklepy internetowe w oparciu o platformę Magento. Nasz dynamiczny rozwój potwierdza skuteczna ekspansja na rynki Europy Zachodniej, Ameryki Północnej, Azji oraz Australii.

Firmy, które chciałyby zacząć swą przygodę z handlem internetowym,
posiadają sklep internetowy na platformie Magento lub
chciałyby przenieść swój sklep na platformę Magento zapraszamy do kontaktu:

https://pandagroup.co/

Paweł Adler - ochrona środowiska / fotografia

Działamy w zakresie ochrony środowiska i terenów zieleni nieprzerwanie od 2009 roku. Dbamy o środowisko na budowach liniowych, tj. autostradach, drogach szybkiego ruchu oraz przy modernizacjach linii kolejowych. Prowadzimy również nadzory na inwestycjach w Poznaniu, m. in. Rewaloryzacja Placu Kolegiackiego, Przebudowa Rynku Łazarskiego i innych strategicznych inwestycjach miejskich. Nie boimy się wyzwań. Cenimy sobie estetykę i wrażliwość wykonując projekty i realizując zieleń dla firm, prywatnych klientów (ogrody). Następnie dbamy o nie i wykonujemy prace pielęgnacyjne i utrzymaniowe. Potrzebujesz opinii, masz problem w ogrodzie, szukasz porady specjalisty? – wnioski o wycinkę drzew, inwentaryzacje dendrologiczne i inne wykonuje dr inż. Paweł Adler. Zamiłowanie do fotografii zaowocowało licznymi komercyjnymi sesjami zdjęciowymi, m. in. dla AZS OŚ Poznań, Tor Poznań, PORR i innych.

https://fixly.pl/profil/gjt1OdX1

https://www.facebook.com/Fotografia-vel-Pablo

Bartosz Pawłowski - ogrody

Od 20 lat moją pasją i zawodem jednocześnie są ogrody. Specjalizuję się w systemach nawadniania ale od lat zakładam ogrody kompleksowo od planowania przez nasadzenia roślin, kamień i drewno w ogrodzie, małą architekturę, bruki betonowe i tradycyjne oraz tarasy drewniane i betonowe i ogrodzenia. Ilość moich klientów z Lion Group szybko rośnie. Jeśli mogę w czymś pomóc zapraszam do kontaktu na sali lub pod nr tel. 604 639 019.

Szymon Ruciński - Piwna Stopa (właściciel)

Piwna Stopa to miejsce stworzone przez pasjonatów, dla pasjonatów. Biletem wstępu jest miłość do piwa – miłość do stóp jest opcjonalna. Nasza obsługa nieustannie doskonali swoją piwną wiedzę tak, by wspomagać zarówno doświadczonych, jak i debiutujących wielbicieli rzemieślniczych napitków. Doradzimy dobry trunek na każdą okazję i zaskoczymy nawet stałych i częstych bywalców – oferujemy ponad 200 różnych piw butelkowych oraz 16 lanych na miejscu. Dla amatorów większego woltażu mamy również szeroki wybór whisky, bourbonów, ginu, tequilly, win, miodów pitnych, a także wódek i nalewek. Jako aperitif możemy zaproponować znany z czeskich piwnic i pubów hermelin – marynowany przez miesiąc ser pleśniowy w towarzystwie cebuli i papryki. Na większy głód polecamy autorskie i niebanalne hot-dogi z dziczyzną lub kanapkę z szarpaną wieprzowiną. W okresie letnim czynny jest również zielony i klimatyczny ogródek, z przestrzenią grillową i szerokimi ławkami idealnymi do spotkań w większym gronie lub imprez okolicznościowych. Na naszej ogrodowej scenie często goszczą wykonawcy z pogranicza rocka, bluesa i jazzu, grając kameralne koncerty i racząc słuchaczy przyjemnymi dźwiękami.