Liga Lwa

Liga

Lwa

  • Uczestnicy: Podopieczni Lion Group

  • Cel: Rywalizacja i integracja podopiecznych

  • Typ klasyfikacji: 4 edycje (wiosna, lato, jesień, zima)

Stajnia Chmielarza – to oficjalna nazwa pierwszej w historii firmy Lion Group Ligi Lwa – czyli cyklu 4 zawodów (wiosna, lato, jesień, zima) opartych o ściśle wyselekcjonowany blok konkurencji. Całość oparta jest o system DWUNASTKOWY – w zawodach bierze udział 12 zawodników, łączna liczba konkurencji wynosi 12. W starożytności liczba 12 była w oczach ludzi idealną jednostką miary czasu i przestrzeni. Tym samym uważamy ten system za najbardziej miarodajny czynnik rywalizacji pomiędzy podopiecznymi Lion Group.

Harmonogram Ligi Lwa na rok 2018:

SUMMER CUP – siła (4 konkurencje)
AUTUMN CUP – szybkość (4 konkurencje)
WINTER CUP – sprawność (4 konkurecje)

Rozgrywka finałowa
SPRING CUP – siła (4 konkurencje), szybkość (4 konkurencje), sprawność (4 konkurencje) – traktowane łącznie, co daje nam liczbę 12 konkurencji w ROZGRYWCE FINAŁOWEJ!

Tak prezentuje się tabela Pań po zawodach SUMMER CUP rozegranych 3 sierpnia.

Tak prezentuje się tabela Panów po zawodach SUMMER CUP rozegranych 3 sierpnia.

Liga Lwa 2018: Summer Cup

Video relacja obrazująca start podopiecznych w zawodach Summer Cup. 6 kobiet oraz 6 mężczyn – ta grupa wzięła udział w 4 konkurencjach, które miały za zadanie zbadać ich SIŁĘ.

Tak prezentuje się tabela Pań po zawodach SUMMER CUP rozegranych 3 sierpnia oraz AUTUMN CUP rozegranych 19 października.

Tak prezentuje się tabela Panów po zawodach SUMMER CUP rozegranych 3 sierpnia oraz AUTUMN CUP rozegranych 19 października.

Liga Lwa 2018: Autumn Cup

Video relacja obrazująca start podopiecznych w zawodach Autumn Cup. 6 kobiet oraz 6 mężczyn – ta grupa wzięła udział w 4 konkurencjach, które miały za zadanie zbadać ich SZYBKOŚĆ.

Tak prezentuje się tabela Pań po zawodach SUMMER CUP rozegranych 3 sierpnia oraz AUTUMN CUP rozegranych 19 października oraz WINTER CUP rozegranych 14 grudnia.

Tak prezentuje się tabela Panów po zawodach SUMMER CUP rozegranych 3 sierpnia oraz AUTUMN CUP rozegranych 19 października oraz WINTER CUP rozegranych 14 grudnia.

Liga Lwa 2018: Winter Cup

Video relacja obrazująca start podopiecznych w zawodach Winter Cup. 6 kobiet oraz 6 mężczyn – ta grupa wzięła udział w 4 konkurencjach, które miały za zadanie zbadać ich SPRAWNOŚĆ.

Tak prezentują się oficjalne wyniki 3 najlepszych Pań, które w edycjach Summer, Autumn, Winter uzbierały najwięcej punktów, a co za tym idzie kwalifikację do WIELKIEGO FINAŁU (walka o nagrody o łącznej wartości 10 000 PLN).

Najlepszą kobietą w 4 edycjach okazała się Klaudia Kańduła.

Tak prezentują się oficjalne wyniki 3 najlepszych Panów, którzy w edycjach Summer, Autumn, Winter uzbierali najwięcej punktów, a co za tym idzie kwalifikację do WIELKIEGO FINAŁU (walka o nagrody o łącznej wartości 10 000 PLN).

Najlepszym mężczyzną w 4 edycjach okazał się Michał Matuszewski.

Liga Lwa 2018: Spring Cup (rozgrywka finałowa).

Video zapis z rozgrywki finałowej, gdzie 3 najlepsze kobiety (biorąc pod uwagę punkty gromadzone w 3 edycjach) oraz 2 najlepszych mężczyzn (klasyfikacja jak u Pań – z tym, że 1 zawodnik nie dotarł z powodów zdrowotnych na finał) rywalizowali o tytuł zwycięzcy Ligi Lwa oraz pulę nagród o wartości ponad 10 000 PLN.