Dieta poprawia zdrowie

Dietetyk kliniczny Lion Group Poznań przez wzgląd na swoją wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie (nie tylko w roli dietetyka, ale również prelegenta, wykładowcy) podejmuje się również opieki w formie dietoterapii, gdzie odpowiednie żywienie jest związane bezpośrednio z poprawą kondycji zdrowotnej. Dobra dieta jest podstawą leczenia większości schorzeń, dlatego też warto zwrócić się do pomoc, aby dzięki żywieniu jakościowemu poprawić wyniki badań i wzmocnić proces leczenie (ustabilizować i zachować równowagę organizmu). Wśród naszych pacjentów znalazły się osoby po CHLO, z chorobą parkinsona, z chorobą wieńcową, z chorobami wątroby, po udarze mózgu, po zawale, z anemią, z chorobą wrzodową, insulinoopornością, PCOS, nad potliwością, łuszczycą, chorobą hashimoto, po chorobie nowotworowej, osteoporozą, z chorobami nerek, cukrzycą.

Dietetyk kliniczny otwarty na wyzwania pacjentów z miasta Poznań

Każdy przypadek jest inny, dlatego podczas pracy niezbędnym elementem jest stała kontrola badań medycznych oraz stały kontakt z lekarzem prowadzącym. Tylko takie holistyczne działanie, połączone również z odpowiednio dobranym treningiem (aktywnością fizyczną) są w stanie przynieść rezultaty w zakresie poprawy ogólnej kondycji zdrowotnej. Na szczęście świadomość społeczeństwa z roku na rok zwiększa się, a osoby, u których wykryto jednostkę chorobową nie prowadzą jedynie leczenia farmaceutycznego, ale zwracają się również do profesjonalistów – ich wszystkich jest w stanie obsłużyć dietetyk kliniczny Lion Group Poznań Stanisław Rydzewski. Nasze kompleksowe programy treningowe są skierowane również do osób z jednostkami chorobowymi.

Dietetyka kliniczna i rehabilitacja to klucz do homeostazy

Dietetyk kliniczny Lion Group Poznań w połączeniu sił z trenerem medycznym pozwalają osobą, które cierpią z powodu jednostek chorobowych odzyskać komfort i radość z życia. Trening medyczny prowadzony przez doświadczonego rehabilitanta jest w stanie razem z dietą znacznie poprawić kondycję zdrowotną osoby, która trafia do naszej firmy i chce nam powierzyć coś najważniejszego – swoje zdrowie.