Dieta to 70% sukcesu.

Dietetyk sportowy to podstawowy specjalista z zespołu Lion Group Poznań. Dieta bez względu na rodzaj wykonywanej aktywności jest bardzo ważnym elementem i podstawą osiągania dobrych wyników w każdego rodzaju dyscyplinie sportu. Przyjęło się mówić, że to 70% sukcesu i te dane wcale nie są przesadne, ponieważ specjalistyczna opieka od strony żywienia niejednokrotnie podnosiła poziom rezultatów sportowców, którzy byli zaskoczeni, jak dobrze dobrana dieta może wpłynąć bezpośrednio na ich poziom sportowy. Stanisław Rydzewski to jeden z najlepszych specjalistów w naszym kraju, który swoją praktykę opierał o pracę z wieloma reprezentantami różnych dyscyplin (w rożnym wieku, zarówno z początkującymi, jak i tymi, którzy osiągali spektakularne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej).

Pracujemy z mistrzami Polski i Europy bo dietetyk sportowy to podstawa profesjonanego rozwoju!

Nasz fachowiec to specjalista z najwyższej półki. Na co dzień pracuje zarówno z czynnymi sportowcami jak i osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Do naszych podopiecznych należą sportowcy walki, biegacze, triathloniści, pływacy. Każda dyscyplina wymaga innego rodzaju podejścia do kwestii żywienia. Każdy organizm jest inny, dlatego tylko pełna diagnostyka jak również stała kontrola postępów i pomiarów składu ciała jest kluczem do osiągania stałego progresu czy to na sali ćwiczeń czy na starcie w kolejnych, profesjonalnych zawodach sportowych. Dietetyk sportowy Lion Group Poznań Stanisław Rydzewski to jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w naszym kraju. Z siłownią, sportem, fitnessem i dietetyką jest związany od 17 roku życia. Jest również trenerem personalnym oraz technologiem żywności, jak również aktywnym sportowcem (z osiągnięciami w zawodach biegowych oraz zawodach szachowych).

Dietetyk sportowy Lion Group to klucz do sukcesu w każdej dyscyplinie sportu.

Dietetyka jest jego pasją, dlatego swojej pracy nigdy nie opiera na utartych schematach, ale stale wprowadza innowacje i udoskonala swój warsztat. To osoba, która uwielbia bawić się smakiem, ponieważ wie, że bez względu na rodzaj uprawianego sportu, bez względu na staż, doświadczenie, dieta zawsze musi być nie tylko skuteczna, ale również łatwa, a przede wszystkim smaczna, bo tylko wtedy nasze kubki smakowe odczuwają zadowolenie, a to jest kluczem do sukcesu. Wyniki naszych podopiecznych są najbardziej rzetelnym dowodem naszego profesjonalizmu, dlatego bardzo często odwołujemy się do nich. Przy okazji jest to powód do dumy, ponieważ wiemy że zakres naszej pracy wykonanej z jednostką daje nam możliwość poczucia się ojcem jej sukcesów. Kolejne osiągnięcia naszych podopiecznych są motorem napędowym i motywacją do dalszej pracy.