Trener osobisty receptą na sukces!

Trener osobisty to co raz częściej wybierana profesja, przez zainteresowane osoby z miasta Poznań, które pod okiem fachowców chcą odbywać treningi. Ze względu na popularność istnieje pułapka – popularność zawodu i w miarę dobre zarobki powoduje, że co raz więcej kandydatów przechodzi kursy instruktorskie (za które przecież płaci się, więc można je uzyskać), nie posiada jednak odpowiednich kompetencji do odbywania treningów. Tym samym wiele osób błędnie kojarzy tą profesję i uważa, że pomoc tego rodzaju trenerów nie jest im do niczego potrzebna – to prawda, ale nie wiedzą, że na drugim biegunie, mają możliwość odbywania treningów pod okiem naprawdę dobrze wykwalifikowanej kadry specjalistów.

 

Trener osobisty Lion Group Poznań to gwarancja jakości!

Trener osobisty Lion Group Poznań to specjalista, a nie instruktor, którego można wynająć na godzinę. Jeśli osoba – potencjalny Klient, który do nas trafia od samego początku neguje nasze zalecenia lub próbuje modyfikować podstawowe zasady formy współpracy, najnormalniej w świecie dziękujemy u za poświęcony czas i spotkanie i nie podejmujemy z nim pracy. Może się to wydawać dziwne, jednak nasza filozofia pracy zakłada pracę z osobami, które w późniejszym etapie będą wizytówkami naszego poziomu profesjonalizmu. Tracimy więc może pod względem ekonomicznym, jednak wygrywamy naszą walkę, bowiem pracujemy zgodnie ze standardami, a przede wszystkim zasadami, które przyświecają naszej pracy.

Dla nas każda osoba, która zgłasza się z chęcią podjęcia treningów i współpracy jest wyzwaniem. Z czasem zaprzyjaźniamy się z nią i wspólnie tworzymy grupę, która zawarta jest w nazwie naszej firmy. Osoby bowiem błędnie kojarzą Lion Group jedynie z grupą fachowców – my tworzymy całość, razem z naszymi podopiecznymi, a walka, którą podejmujemy, ma stawać się wzorcem dla osób, które nie wierzą we własne siły i powtarzają ciągle, że to nie dla nich i że im się nie uda.

Trener jest więc nie tylko pracownikiem, którego usługi wykupuje podopieczny, ale jego jednoczesnym partnerem, który towarzyszy w trakcie podjętej walki. Partnerem o tyle ważnym, iż posiada zdecydowanie większą wiedzę i bazę doświadczeń, które jest w stanie przekazać osobie mniej doświadczonej. Taka więź personalna jest gwarancją sukcesu – a dla nas najlepszą rekomendacją z ust Klienta, jest powiedzenie na nasz temat prostego sformułowania – mój trener.

Trener osobisty plus dietetyk Lion Group Poznań pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki!

Lion Group zapewnia pierwsze kompleksowe działanie – które sprawdza się w praktyce. Nie pozostawiamy Klienta samemu, ale jednocześnie korzystamy z ekspertów. Trener personalny, mimo zainteresowania i bycia w temacie, nie jest w stanie ułożyć zbilansowanej, zdrowej i smacznej diety oraz zapewnić konsultacji na poziomie dietetyka sportowego. Mimo, iż wie, jak działa gospodarka hormonalna w organizmie, nie przeanalizuje badań tak dokładnie jak lekarz specjalista i przede wszystkim nie wyda diagnozy, która w tym przypadku jest sukcesem. To wszystko sprawia, że treningi pod okiem naszej kadry są w stu procentach bezpieczne, zapewniają gwarancję osiągnięcia efektów, ale są również miłym czasem, spędzonym na sali ćwiczeń, bez nudy i monotonii.