Połączenie sił i zespołowa praca daje najlepsze efekty.

Rynek fitness przepełniony jest opcją specjalistów, którzy próbują „wmówić” podopiecznemu, że są w stanie serwować sobie uniwersalny rozwój w kilku dziedzinach. Trener personalny i dietetyk Lion Group Poznań pokazują, że najważniejszym elementem w drodze do sukcesu jest odpowiedni podział ról. Żaden trener personalny nie jest w stanie posiąć takiego ogromu wiedzy, ani też zapewnić sobie stały rozwój w dziedzinie dietetyki (a ta nauka, jak każda inna, ewoluuje i wymaga od nas stałego dokształcania i podnoszenia kwalifikacji). Rozwiązaniem, które daje efekt jest więc rozdzielenie funkcji trenera i dietetyka i powierzenie formy podopiecznego dwóm niezelżnym fachowcom, którzy jego metamorfozę poprowadzą wspólnie, dwoma torami (dostosowując na bieżąco trening i żywienie).

Nasza kadra fachowców posiada szeroką specjalizację. Każdy trener personalny ma wsparcie dietetyka Lion Group Poznań (Stanisława Rydzewskiego), który zajmuje się kwestią dopasowania żywienia podopiecznych (od tworzenia planów żywieniowych, bo stałą analizę badań medycznych). Taka kompleksowa forma współpracy daje efekt i gwarancję sukcesu (co widać w naszym portfiolio). Trener personalny, który realizuje zajęcia z podopiecznymi nie jest w stanie zapewnić im jednoczesnej opieki dietetycznej na najwyższym poziomie jakości. Bardzo często decyduje się więc na rozwiązania o zapobiegawcze (przedstawia podopiecznemu jedną, względnie dobrze skalkulowaną dietę). Taka postać rzeczy nie jest jednak w stanie dać podopiecznemu progres o charakterze ciągłym, ponieważ prędzej czy później jego organizm na takiej „rozpisce” się zbuntuje.

Jedna osoba nigdy nie jest w stanie zapewnić podopiecznemu takiej opieki, nie jest bowiem w stanie rozwijać się i zagłębiać jednocześnie w świecie dietetyki oraz treningu. Ten świat mocno ewoluuje i aby być na bieżąco należy poświęcić się w 100% danemu segmentowi, aby podopieczni mogli korzystać z wiedzy i kwalifikacji (które specjalista na bieżąco uzupełnia i rozwija). Kompleksowa opieki fachowców z Lion Group Poznań ma znaczną przewagę nad pojedynczymi jednostkami. Nasze programy treningowe zakładają stałą opiekę dietetyczną i treningową. Dieta jest dopasowana pod realizowny cykl treningowy, przez co podopieczny posiada gwarancję zoptymalizowania wszystkich (niezbędnych do rozwoju jego formy) elementów. Wszystkie niezbędne dane gromadzone są w naszym systemie CRM, przez co trener jak i dietetyk na bieżąco może moinitorować sytuację podopiecznego.