Trener personalny to gwarancja sukcesu!

Trener personalny online to zawód, który od niedawna cieszy się dużą popularnością. Wiele zmieniła pandemia, podczas której również trening personalny został przeniesiony z klubu fitness do formy zdalnej.

Warto jednak zadbać o odpowiednią jakość tego rodzaju formy. Trener personalny powinien łączyć w sobie zarówno przygotowanie teoretyczne (te dają kursu instruktorskie, które są organizowane w całej Polsce, również w mieście Poznań) – powinna wyróżniać go również praktyka – bo tylko przez realizację treningów może nauczyć się wykorzystywać swoją wiedzę i kompetencje, zdobyte na warsztatach i kursach instruktorskich.

Trener personalny Lion Group Poznań, który osiągnie z Tobą zakładany cel!

Praca trenera to opieka nad podopiecznymi, realizacja treningów, które składają się z zestawu ćwiczeń ukierunkowanych na osiągnięcie konkretnego celu, ale również ciągły rozwój. Świat kulturystyki i fitness nie stoi w miejscu, a na rynku pojawiają się wciąż nowe nowinki, związane z treningami i formami aktywności fizycznej, które można stosować w stosunku do Klientów. Dodatkowo, ważnym elementem jest rozwój związany z dziedzinami pokrewnymi – dietetyka, zdrowe żywienie, fizjoterapia, zdrowie etc. W Lion Group kadra trenerów posiada przygotowanie merytoryczne, a ich praktyka to zakres kilkuletniej pracy trenerskiej. Stawiamy na jakość, ponieważ tylko taki kierunek działania pozwala na osiąganie konkretnych celów i metamorfozę naszych podopiecznych. Celem naszych trenerów nie jest godzina zegarowa, spędzona w towarzystwie podopiecznego (z uśmiechem i podawaniem ręcznika gratis), ale walka i stawianie sobie konkretnych celów, które są realizowane w toku pracy i mierzone w danych etapach, po to, aby mieć kontrolę nad zdrowym i poprawnym rozwojem sylwetki osób, które stawiają się do nas z konkretnymi problemami.

Trener personalny - jedyny taki w mieście Poznań, wsparty opieką świetnego dietetyka!

Lion Group zapewnia pierwsze kompleksowe działanie – które sprawdza się w praktyce. Nie pozostawiamy Klienta samemu, ale jednocześnie korzystamy z ekspertów. Trener personalny, mimo zainteresowania i bycia w temacie, nie jest w stanie ułożyć zbilansowanej, zdrowej i smacznej diety oraz zapewnić konsultacji na poziomie dietetyka sportowego. Mimo, iż wie, jak działa gospodarka hormonalna w organizmie, nie przeanalizuje badań tak dokładnie jak lekarz specjalista i przede wszystkim nie wyda diagnozy, która w tym przypadku jest sukcesem. To wszystko sprawia, że treningi pod okiem naszej kadry są w stu procentach bezpieczne, zapewniają gwarancję osiągnięcia efektów, ale są również miłym czasem, spędzonym na sali ćwiczeń, bez nudy i monotonii. Nasi trenerzy stawiają na stały i konsekwentny rozwój – dlatego też cykl pracy z podopiecznymi nie jest monotonny i nie polega na wykonywaniu tych samych ćwiczeń.