Trenerka personalna czyli rozwiązanie dedykowane Paniom!

Trenerka personalna w Lion Group Poznań pojawiła się w maju 2020 roku. Wcześniej firma opierała się tylko i wyłącznie o mężczyzn (przypadek). Należy słuchać potrzeb rynku i częste pytania o pierwszą reprezentantkę płci pięknej w kadrze sprawiły, że zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy jedną z najbardziej utytułowanym judoczek młodego pokolenia.

Trenerka personalna - wielka wojowniczka!

Trenerka personalna Lion Group Poznań podobnie jak każdy członek kadry oprócz świetnym kompetencji z zakresu treningu posiada ogromne doświadczenie w sportach walki. Vanessa od dziecka trenuje judo, jest multimedalistką tego sportu olimpijskiego. Jej osiągnięcia można sprawdzić odwiedzając jej profil w zakładce KADRA. Vanessa Machnicka, tak jak każdy inny trener personalny w Lion Group, przenosi wszystkie doświadczenia ze sportu, na swoich podopiecznych – wie jak z nimi pracować. Wie jak ich motywować. Wie co zrobić, gdy pojawi się pierwszy kryzys. Wiele lat spędzonych na macie sprawia, że dominuje u niej skromność, a ta cecha, połączona z pracowitością, jest gwarancją do osiągania sukcesów w pracy z podopiecznymi.

Czego uczą sporty walki?

Nasza filozofia (zbieżna z nazwą serwisu walka-start.pl) zakłada wybór fachowców w oparciu o ich doświadczenie w sportach walki? Dlaczego? Żadna inna dyscyplina nie uczy tak mocno pokory. Dziecko (bo tak na ogół zaczyna się przygodę) od samego początku uczy się szacunku do trenera, a trening jest dla niego świętością. Ten sam model przenosimy do współpracy z naszymi podopiecznymi. Trenerka personalna Lion Group Poznań na pewno przekona Cię warsztatem pracy opartym o szacunek do podopiecznego. W branży fitness, w której dominuje przede wszystkich kult ciała i atrakcyjności fizycznej (często przesadny) dla równowagi proponujemy rozwiązanie oparte o pokorze i szacunku, bo takie podejście do sportu posiada każdy zawodnik tak szlachetnej dyscypliny jak judo.