Grupa ma zawsze przewagę nad jednostką.

Metamorfoza w Lion Group oparta jest o trzy płaszczyzny: trening, dietę oraz rehabilitację. Nasze programy treningowe przeznaczone są dla wszystkich osób, bez względu na wiek, płeć, formę fizyczną. Trenerzy osobiści Lion Group Poznań to fachowcy, którzy potrafią osiągnąć spektakularne efekty w zakresie poprawy zdrowia i wyglądu fizycznego. Nasze portolio zbudowane jest w oparciu o bardzo różnych podopieczych (zarówno tych młodszych, jak i starszych, zarówno tych, którzy chceli nieznacznie poprawić swój wygląd fizyczny, jak również tych, dla których współpraca z naszą firmą była szansą na uratowanie ich życia, ponieważ otyłość i nadwaga powodowała, że istniało bardzo duże ryzyko skrócenia życia, przez wystąpenie licznych jednostek chorobowych i obniżenie poziomu zdrowia ogólnego).

Trenerzy osobiści Lion Group Poznań to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą przeżyć pełną metamorfozę. Wygląd fizyczny i atrakcyjność to elementy, o której należy dbać zawsze, nie mówiąc o kondycji zdrowotnej, którą poprawia się dzięki systematycznym treningom. Te uzupełniane są o optymalizację żywienia. Z naszymi podopiecznymi pracuje jeden z najlepszych dietetyków w naszym kraju, którego doświadczenie daje gwarancję osiągania sukcesu. Odnosi on spekakularne efekty nie tylko z naszymi podopiecznymi, ale również z profesjonalnymi sportowcami (bo jak wiadomo dieta w sporcie jest jednym z elementów, który determinuje sukces i osiąganie dobrych wyników). Optymalizowanie i stała opieka na dwóch płaszczyznach (trening i dieta) jest po prostu kluczem do sukcesu.

Nasze programy treningowe i metamorfozy budzą powszechny podziw – jesteśmy w stanie dać osobom nowe życie i odkryć ich potencjał, który jest bardzo często ukryty przez brak czasu i zaniedbanie. Nasza kadra to bardzo doświadczeni fachowcy, którzy są w stanie podjąć się każdego wyzwania. Staramy się zaszczepić w osobach miłość do sportu i ruchu fizycznego. Nasi podopieczni oraz ich przemiany są dla nas najlepszą reklamą. W związku ze stałym wzmacnianiem pozycji marki Lion Group, powoli otwieramy się również na podopiecznych z innych części kraju, którzy na co dzień nie przebywają w Poznaniu (i nie mieszkają w ościennych miejscowościach). Mając na uwadze, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce o tego rodzaju profilu, możemy budować renomę, która sięga daleko poza stolicę Wielkopolski.