Najlepsi trenerzy personalni skupieni w jednym zespole.

Lion Group Poznań to połączenie sił fachowców z dziedziny treningu, dietetyki oraz rehabilitacji. Wiele firm, które legitymuje się tytułem ekseprtów w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki zapomina o tym, że do osiągnięcia wyniku oraz pełnej metamorfozy potrzebna jest kompleksowa forma współpracy. Jeśli dodatkowo wszyscy fachowcy znajdują się w jednym miejscu, to podopieczny ma komfort i może skupić się tylko i wyłącznie na realizacji celu treningowego. Nasza doświadczona kadra jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby – bez względu na jej wiek, płeć, czy staż treningowy. Dodatkowo szeroka kadra to również gwarancja możliwości zmiany celu treningowego, bo jak wiadomo, do osiągania stałego progresu należy używać różnych środków i obciążeń treningowych.

Trenerzy personalni, którzy doprowadzą Cię do celu!

Trenerzy personalni w Lion Group Poznań dzięki ich doświadczeniu oferują dobrze dobraną aktywność fizyczną. Efekty na sali ćwiczeń osiągają wszyscy – bez względu na wiek, płeć, kondycję fizyczną, zdrowie. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym, nie zapominając również o seniorach. Dobrze dobrana dieta jest świetnym uzupełnieniem, w dodatku dla zachowania bezpieczeństwa naszych podopiecznych na sali czuwa rehabilitant, co daje nam prewencję kontuzji. Tego rodzaju kompleksowa forma współpracy jest żadko spotykana. Częściej jedna osoba próbuje być ekspertem we wszystkich dziedzinach, przez co daje podpiecznemu jedynie półśrodki. Nie można być dobrym trenerem i dietetykiem, bo obydwie te dziedziny bardzo szybko ewoluują i wymagają od jednostki stałego uzupełniania wiedzy i kompetencji.

Trenerzy personalni z wieloletnim doświadczeniem!

Trenerzy personalni Lion Group Poznań to bardzo doświadczona i zróżnicowana kadra fachowa. Szereg specjalistów na rynku próbuje wmówić ludziom, że są w stanie zorganizować dla nich wsparcie ze wszystkich dziedzin (treningu, diety, rehabilitacji). My stawiamy na kompleksową formę współpracy. Dodatkowo podopieczny ma stały dostęp do monitoringu wyników. Służy do tego nasz autorski system CRM. Dzięki temu podopieczny wie, po co spędza czas na sali ćwiczeń, wie, dlaczego na jego talerz trafiają takie a nie inne produkty żywieniowe. To wszystko sprawia, że zwiększa on swoją świadomość żywieniową i treningową i z czasem staje się naszym partnerem, a nie tylko i wyłącznie mechanicznie realizuje polecenia wydawane przez ekspertów. To bardzo ważny element, bo świadomość podopiecznego jest kluczem do zachowania świetnej formy.