Czy treningi przez internet są tak samo skuteczne?

Trening personalny online to rozwiązanie, które jest dedykowane osobom, które nie chcą rozpoczynać swojej przygody od wizyty w klubie fitness. Bardzo często związane jest to z bagażem kompleksów. W klubie fitness jest pełno osób o świetnej sylwetce, które chętnie prezentują to, co udało im się uzyskać dzięki treningowi i diecie. Osoby z nadwagą bardzo często nie mają ochoty prezentować swoich słabości, dlatego trener personalny online jest dla nich idealnym rozwiązaniem.

Trening i dieta bez wychodzenia z domu?

Treningi personalne bez wychodzenia z domu są możliwe. Nawet przy podstawowym wyposażeniu można realizować trening, bez potrzeby wykupienia karnetu w klubie fitness. To nie tylko oszczędność ekonomiczna, ale również oszczędność czasu. Połączenie online z trenerem oznacza, że nie trzeba tracić czasu na stanie w korkach. W okresie pandemii to rozwiązanie na stałe wpisało się do kanonów świata fitness.

Czy trening w domu jest tak samo skuteczny?

Przed pandemią sami byliśmy zwolennikami tezy, że dobrze przeprowadzona metamorfoza powinna być realizowana na sali treningowej. Kiedy jednak kluby fitness zostały zamknięte, sami musieliśmy spróbować i okazało się to strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Dzięki rozszerzeniu swoich usług o zajęcia online możemy pracować z klientami innych polskich miast, jak również z osobami zza granicy.