Trening personalny to szansa dla Twojego zdrowia i formy fizycznej.

Trening personalny to nasza główna propozycja dla wszystkich osób z miasta Poznań i okolic. Ze względu na fakt, iż nasi podopieczni mają różne cele, postaraliśmy się, aby zajęcia były dobrane na wszystkich możliwych płaszczyznach. Trening personalny dla naszych podopiecznych realizowany jest na najwyższym poziomie, ze względu na zgromadzoną kadrę najlepszych fachowców z miasta Poznań. Dzięki temu nasza propozycja jest pierwszym w naszym mieście kompleksowym rozwiązaniem, w którym to osoba, mająca chęć na udział w treningach wybiera płaszczyznę, w której chce się rozwijać. Nasze usługi są dostępne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nasza kadra trenerów oprócz kompetencji związanych ze statusem instruktora, posiada również kompetencje pedagogiczne (dbamy bowiem o rozwój na każdej płaszczyźnie).

Trening personalny poparty obsługą dietetyczną!

Przygotowaliśmy pięć niezależnyc programów treningowych – pierwszy z nich SC SL (Second Chance Second Life – Druga Szansa Drugie Życie) to program dla osób, mających problem z nadwagą.  Drugim programem jest NL BL (Next Level Better Life – Następny Poziom Lepsze Życie), czyli program treningowy dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę. Osoby, które chcą natomiast poprawić zdrowie, korzystają z programu BH BL (Better Health Better Life – Lepsze Zdrowie Lepsze Życie) – te zajęcia oparte są o trening medyczny. Trening personalny w Lion Group Poznań to nie tylko codzienna praca z osobami o małym doświadczeniu i stażu treningowym. Nasz czwarty program, czyli AL BL (Active Life Better Life – Aktywne Życie Lepsze Życie) to praca z profesjonalnymi sportowcami (różnych dyscyplin). Program numer 5 czyli NL NC (New Life New Challenges – Nowe Życie Nowe Obowiązki) to treningi personalne z Paniami w ciąży oraz tymi, które chcą szybko i zdrowo wrócić do formy po porodzie. Każdy typ treningu jest dobrany indywidualnie do potrzeb podopiecznego.

Trening personalny z doświadczonym trenerem!

Posiadamy bardzo szeroką kadrę specjalistów, która jest gwarancją możliwośći podjęcia walki przez osoby o różnym wieku, o różnej płci, o różnej kondycji zdrowotnej i różnym stażu treningowym. Słowem – nasze programy treningowe są dostępne dla wszystkich, którzy posiadają odpowiednio duże pokłady motywacji do podjęcia walki o atrakcyjny wygląd i poprawę ogólnej kondycji zdrowotnej. Treningi personalne są kluczem do sukcesu, ponieważ trener odpowiednio dobiera obciążanie treningowe, a przy okazji skupia swoją uwagę na podopiecznym, dostrzegając wszystkie mankamenty i na bieżąco modyfikując stworzony dla podopiecznego program treningowy. Taka bezpośrednia forma opieki w połączeniu z optymalizacją żywienia (nasi podopieczni mają stałą opiekę jednego z najlepszych dietetyków w Polsce) sprawia, że podpieczni osiągają na sali ćwiczeń spekakularne efekty.