Trener personalny pomoże Twojemu dziecku osiągnąć cel.

Aktywność fizyczna w młodym wieku jest niezbędnym elementem właściwego rozwoju dziecka, dlatego treningi dla dzieci oferowane przez Lion Group Poznań są kompleksową formą, która jest w stanie dać Twojemu dziecku wszystko, czego potrzebuje na danym etapie rozwoju. Bez względu na wiek dziecka, jesteśmy w stanie dobrać trening tak, aby mogło ono uzyskać świetne rezultaty, przy okazji świetnie się przy tym bawiąc. Nie można bowiem zapominać o tym, że dziecko podejmuje z chęcią taki rodzaj aktywności, który sprawia mu bezpośrednią radość, a nie jest wymuszoną formą, narzuconą z góry przez jej rodziców (niespełnione ambicje). Nasza kompleksowa forma współpracy zakłada również uzupełnienie treningów odpowiednią dietą, przez co dziecko od najmłodszych lat uczy się zdrowych nawyków.

Posiadamy bardzo doświadczoną kadrę, w tym osoby, o kilkunastoletnim stażu pedagogicznym. Co za tym idzie Twoje dziecko będzie w dobrych rękach nie tylko oceniając kompetencje czysto trenerskie, ale również podejście pedagogiczne. Treningi dla dzieci oferowane przez Lion Group Poznań przybierają postać treningów personalnych dla dzieci. Nasza kadra potrafi dotrzeć do młodego podopiecznego i obudzić w nim odpowiednie pokłady motywacji do stałego rozwoju. To bardzo ważne, ponieważ obecny model społeczeństwa bardzo często wypiera aktywność fizyczną – częściej spotyka się dziecko z tabletem w ręki lub przed komputerem, aniżeli na świeżym powietrzu, na boisku. Bardzo dużo zależy tutaj od rodziców, którzy najmłodszym powinni dawać dobry przykład – z tym jest jednak bardzo różnie, ponieważ rodzice bardzo często wolą korzystąć z hedonistycnych uciech, aniżeli ze zdrowych form aktywności.

Jest to dość nowoczesna forma, niespotykana często w klubach fitness. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc dzieciom wygrać z nadwagą, dokonać korekty ich postawy, wzmocnić osłabione partie mięśniowe, poprawić kondycję fizyczną oraz poprawić zdrowie ogólne. Świetnym uzupełnieniem treningów personalnych jest opieka dietetyka, który potrafi Twojemu dziecku pokazać, że bycie na diecie w tak młodym wieku jest zdecydowanie możliwe, a zdrowe jedzenie wcale nie musi być niesmaczne. Prowadzimy zarówno małoletnich, którzy wcześniej nie mieli doświadczenia w uprawianiu sportów, jak również juniorów różnych dyscyplin, z wieloma osiągnięciami na polu uprawianego sportu (sukcesy rangi krajowej jak i międzynarodowej). Sport powinien być obecny w życiu dziecka, bez względu na to, czy dziecko podchodzi do niego w sposób profesjonalny, czy jest dla niego tylko formą zabawy.