Systematyczne spotkania z trenerem to klucz do sukcesu.

Ludzie szukają rozwiązań sprawdzonych oraz gwarantujących jakość. Trenigi personalne w Lion Group Poznań to opcja, która sprawdzi się u wszystkich osób, bez względu na wiek, płeć, staż treningowy czy kondycję fizyczną i zdrowie. Trafiają do nas bardzo różne osoby, jednak dzięki szerokiej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie pomóc praktycznie każdej osobie, która posiada odpowiednie pokłady motywacji do podjęcia walki o lepszą wersję „własnego ja”. Specjalistyczna kadra, która opiera swoje działania o pracę zespołową jest w stanie dać podopiecznemu gwarancję osiągnięcia maksimum swojego potencjału – osoba może na bieżąco modyfikować swój cel treningowy, a my przez roszady i zmianę trenera dostosowywać opiekuna treningowego pod aktualne wymogi jednostki.

Treningi personalne w Lion Group Poznań!

Trener personalny Lion Group to fachowiec z najwyższej półki, dlatego mieszkańcy Poznania ufają jego kompetencjom i realizują systematyczne zajęcia, które dają nam efekt w postaci spektakularnych metamorfoz sylwetkowych. Treningi personalne w Lion Group Poznań realizowane są w wymiarze dwóch lub trzech jednostek w tygodniu (bo systematyczność jest zawsze kluczem do sukcesu). Godzina pracy pod okiem trenera połączona z opieką dietetyczną jednego z najlepszych specjalistów z tej dziedziny w naszym kraju daje spekakularne efekty. Wszystkie dane pomiarów gromadzimy w naszym autorskim systemie CRM – co miesiąc obrazujemy podopiecznemu jego progres, przez co widzi, jak zmienia się jego ciało pod wpływem optymalizacji żywienia i aktywności fizycznej. To ważne, ponieważ widzi on na bieżąco, że współpraca ma sens.

Treningi personalne nastawione na osiągnięcie celu!

Nasze metamorfozy poparte są „dowodami rzeczowymi”, ponieważ z wielu projektów powstały filmy video – a o ile fotografią można manipulować, o tyle już film zrealizowany w danym terminie jest dowodem naszej skuteczności (bo nasze projekty można śledzić od początku do końca, dzięki relacjom i kolejnym odcinkom). Zaufaj naszym specjalistą i przeżyj swoją metamorfozę – treningi personalne i dieta w Lion Group Poznań to klucz do sukcesu. Należy pamiętać, że odpowiednio dobrany trening oraz dobrze zoptymalizowana dieta są w stanie dać coś więcej, niż tylko poprawić atrakcyjność zewnętrzą. Ruch fizyczny i dieta to klucz do zachowania dobrego poziomu zdrowia ogólnego. Jednostka dzięki systematycznym treningom jest w stanie przez długi czas zachować świetną formę fizyczną, nie patrząc na swój wiek biologiczny.