Nasza kadra

Każdy z naszych specjalistów odgrywa swoją indywidualną, ważną rolę. Podstawą jest praca na treningach personalnych. Posiadamy bardzo szeroką kadrę, a każdy trener ma swoją specjalizację, przez co podopieczny od samego początku ma pewność, że trafia w odpowiednie ręce.

Dodatkowo każdy trener z kadry Lion Group to utytułowany reprezentant sportów walki. W kadrze mamy wielu medalistów (Polski i Europy) w dyscyplinach takich jak zapasy, bjj etc. Sporty walki uczą pokory, co przydaje się w pracy z podopiecznymi, którym chcemy przekazywać naszą filozofię i podejście do sportu.

Nasi trenerzy w metamorfozach współpracują z jednym z najlepszych dietetyków w Polsce (a jak wiadomo dieta to 70% sukcesu).

Nasi eksperci

Budowanie atrakcyjności fizycznej oraz poprawa zdrowia to elementy, które zależą nie tylko od procesów treningowych i dietetycznych. Selektywny dobór partnerów Lion Group opiera się o gromadzenie w holistycznym modelu współpracy ekspertów, którzy swoją wiedzą i kompetencjami i doświadczeniem w danej dziedzinie wspierają metamorfozy od strony praktycznej. Dzięki temu nasi podopieczni mogą dążyć do perfekcji również na innych polach i płaszczyznach życiowych.