Nasza kadra

Ideą firmy Lion Group jest budowa zespołu w oparciu o najlepszych fachowców z dziedziny treningu, dietetyki, rehabilitacji oraz psychologii. Do osiągania spektakularnych przemian na sali ćwiczeń potrzebna jest praca zespołowa oraz ogromna wiedza każdego z ekspertów.

Każdy z naszych specjalistów odgrywa swoją indywidualną, ważną rolę. Podstawą jest praca na treningach personalnych. Posiadamy bardzo szeroką kadrę, a każdy trener ma swoją specjalizację, przez co podopieczny od samego początku ma pewność, że trafia w odpowiednie ręce. Praca zespołowa ma również swoje atuty, ponieważ zapewnia ciągłość. W przypadku nieobecności opiekuna treningowego (urlop, choroba etc.) zastępuje go inny trener z kadry.

Nasi trenerzy w metamorfozach współpracują z jednym z najlepszych dietetyków w Polsce (a jak wiadomo dieta to 70% sukcesu). Dodatkowo podopieczni mogą liczyć na stałą pomoc fizjoterapeuty (prewencja kontuzji) oraz psychologa sportowego (w przypadku kryzysów czy profesjonalnych startów sportowych).

Nasi eksperci

Budowanie atrakcyjności fizycznej oraz poprawa zdrowia to elementy, które zależą nie tylko od procesów treningowych i dietetycznych. Selektywny dobór partnerów Lion Group opiera się o gromadzenie w holistycznym modelu współpracy ekspertów, którzy swoją wiedzą i kompetencjami i doświadczeniem w danej dziedzinie wspierają metamorfozy od strony praktycznej. Dzięki temu nasi podopieczni mogą dążyć do perfekcji również na innych polach i płaszczyznach życiowych.