Najlepsi specjaliści dostępni w jednym miejscu

Ideą firmy Lion Group jest budowa zespołu w oparciu o najlepszych fachowców z dziedziny treningu, dietetyki, rehabilitacji oraz psychologii. Do osiągania spektakularnych przemian na sali ćwiczeń potrzebna jest praca zespołowa oraz ogromna wiedza każdego z ekspertów.

Każdy z naszych specjalistów odgrywa swoją indywidualną, ważną rolę. Podstawą jest praca na treningach personalnych. Posiadamy bardzo szeroką kadrę, a każdy trener ma swoją specjalizację, przez co podopieczny od samego początku ma pewność, że trafia w odpowiednie ręce. Praca zespołowa ma również swoje atuty, ponieważ zapewnia ciągłość. W przypadku nieobecności opiekuna treningowego (urlop, choroba etc.) zastępuje go inny trener z kadry.

Nasi trenerzy w metamorfozach współpracują z jednym z najlepszych dietetyków w Polsce (a jak wiadomo dieta to 70% sukcesu). Dodatkowo podopieczni mogą liczyć na stałą pomoc fizjoterapeuty (prewencja kontuzji) oraz psychologa sportowego (w przypadku kryzysów czy profesjonalnych startów sportowych).