Program dla sportowców (dzieci/dorosłych)

Naszymi podopieczni są sportowcy (również Ci najmłodsi), którzy na co dzień trenują w poznańskich klubach – bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny i stopień zaawansowania pomagamy im osiągać lepsze wyniki w sporcie. Tak jak każdy nasz program AL BL to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

Możemy się pochwalić współpracą z:

Wiktorem Chabelem – tegorocznym srebrnym medalistą MŚ w wioślarstwie (czwórka podwójna mężczyzn)
Kacprem Nowickim – zdobywcą ponad 100 medali Mistrzostw Polski, medalistą ME oraz zdobywcą 4 miejsca w sztafecie na Igrzyskach Olimpijskich Niesłyszących (Samsun Turcja 2017)
Elizą Wróblewską –  Multimedalistką Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Multimedalistką Pucharów Europy, Zdobywczynią 7 miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorów 2019, brązową medalistką Światowych Igrzysk Wojskowych-Wuhan 2019
Agatą Szafran – reprezentacja Kadry Narodowej, vce Mistrzostwo Polski Juniorok, V miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych, Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików, Złoty Medal Pucharu Polski Juniorek

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Zajęcia opierają się głównie o poprawę motoryki, kondycji fizycznej oraz wzorców ruchowych. Po zawodach typ zajęć przybiera formę odnowy biologicznej.

 

Co dwa tygodnie podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń oraz doradztwo w zakresie suplementacji. Pomoc dietetyka w przypadku zapotrzebowania jest również ukierunkowana na robienie wagi na zawody (jeśli dyscyplina tego wymaga).

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.