Program dla sportowców (dzieci/dorosłych)

Naszymi podopieczni są sportowcy (również Ci najmłodsi), którzy na co dzień trenują w poznańskich klubach – bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny i stopień zaawansowania pomagamy im osiągać lepsze wyniki w sporcie.

Możemy się pochwalić współpracą z:

Wiktorem Chabelem – tegorocznym srebrnym medalistą MŚ w wioślarstwie (czwórka podwójna mężczyzn)
Kacprem Nowickim – zdobywcą ponad 100 medali Mistrzostw Polski, medalistą ME oraz zdobywcą 4 miejsca w sztafecie na Igrzyskach Olimpijskich Niesłyszących (Samsun Turcja 2017)
Vanessą Machnicką – srebrną medalistką Pucharu Europy Judo (seniorzy), brązową medalistką MP seniorów, trzykrotną srebrną medalistką młodzieżowych MP
Natalia Brzykcy – złotą medalistką MŚ osób niepełnosprawnych w JUDO, srebrną medalistką IO osób niepełnosprawnych (łącznie ponad 300 cennych medali w imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych).

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Zajęcia opierają się głównie o poprawę motoryki, kondycji fizycznej oraz wzorców ruchowych. Po zawodach typ zajęć przybiera formę odnowy biologicznej.

Co dwa tygodnie podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń oraz doradztwo w zakresie suplementacji. Pomoc dietetyka w przypadku zapotrzebowania jest również ukierunkowana na robienie wagi na zawody (jeśli dyscyplina tego wymaga).