TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Zajęcia opierają się głównie o poprawę motoryki, kondycji fizycznej oraz wzorców ruchowych. Po zawodach typ zajęć przybiera formę odnowy biologicznej.

 

 

Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń oraz doradztwo w zakresie suplementacji. Pomoc dietetyka w przypadku zapotrzebowania jest również ukierunkowana na robienie wagi na zawody (jeśli dyscyplina tego wymaga).

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.

Program dla sportowców (dzieci/dorosłych)

Naszymi podopieczni są sportowcy (również Ci najmłodsi), którzy na co dzień trenują w poznańskich klubach – bez względu na rodzaj uprawianej dyscypliny i stopień zaawansowania pomagamy im osiągać lepsze wyniki w sporcie. Tak jak każdy nasz program AL BL to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

Możemy się pochwalić współpracą z:

Wiktorem Chabelem – srebrnym medalistą MŚ w wioślarstwie (czwórka podwójna mężczyzn)
Kacprem Nowickim – zdobywcą ponad 150 medali Mistrzostw Polski, medalistą ME, MŚ oraz brązowym medalistą IO głuchych Brazylia 2022
Weroniką Nowickąnajmłodszą uczestniczka Igrzysk Olimpijskich Głuchych w 2013 r. Sofia (13 lat). Wielokrotną mistrzyni i wicemistrzynią Polski na dystansach w stylu dowolnym. 1 miejsce na 1500 metrów podczas Grand Prix Wielkopolski na wodach otwartych . Uczestniczką Mistrzostw Świata w USA oraz Mistrzostw Europy w Rosji ( miejsca 11, 14, 16). W 2015 rekordzistka Polski Niesłyszących na dystansie 200 m stylem dowolnym. Zdobywczynią 3 medali (1 srebrny, 2 brązowe) IO głuchych w Brazylii rok 2022.
Elizą Wróblewską –  Multimedalistką Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Multimedalistką Pucharów Europy, Zdobywczynią 7 miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorów 2019, brązową medalistką Światowych Igrzysk Wojskowych-Wuhan 2019
Agatą Szafran – reprezentacja Kadry Narodowej, v-ce Mistrzostwo Polski Juniorek, V miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych, Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików, Złoty Medal Pucharu Polski Juniorek

 

AL BL to świetne rozwiązanie dla biegaczy

Klaudia Kańduła – podopieczna Michała Tkaczyka oraz Jej największe osiągnięcia w zawodach biegowych:

  • dolnośląski festiwal biegów Górskich DFBG 2019: dystans130 km 2 miejsce w kat . K30
  • GWiNT 2019: dystans 55km 3 miejsce w kat. K30
  • Bieg Rzeźnika dystans 80km 2019 czas 14:29
  • UltraMaraton Bieszczadzki 2018 dystans 52km czas 6:59
  • GFBG 2018 dystans 110 km czas 17.35
  • ukończenia : Piekło Czantorii, Chudy Wawrzyniec, Zimowy Maraton Bieszczadzki, UltraMaraton Górski 3xŚnieżka=1MontBlanc 2018-Medium(2 pętle), Zimowy Janosik 2019 45 km

Sportowcem się robisz, a nie rodzisz...

Nasi podopieczni bardzo często rozpoczynają od walki z nadwagą, a gdy już przejdą przez proces walki z bagażem kompleksów i własnych słabości związanych z posiadanym nadmiarem kilogramów, przechodzą do realizacji swoich marzeń, stając się Sportowcami przez duże S.

Coś co na początku wydaje się być nie do osiągnięcia, staje się realną możliwością, a cel treningowy bardzo często jest modyfikowany i z poziomu osoby, która chce powalczyć o zdrowie (i często życie, bo otyłość jest znacznym ryzykiem), staje się WOJOWNIKIEM.