Program dla osób, które chcą poprawić zdrowie

Program przeznaczony jest dla osób o obniżonym stanie zdrowia, dla seniorów, osób z jednostkami chorobowymi (cukrzyca, nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca, miażdżyca etc.) po kontuzjach/urazach, po operacjach/zabiegach, osób po chorobie nowotworowej. Tak jak każdy nasz program BH BL to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

W tym programie prowadzimy zajęcia w oparciu o stałe konsultacje z COREclinic, w przypadku chęci rozpoczęcia treningów zielone światło (wraz z zaleceniami dla trenera prowadzącego) musi wydać wyżej wymieniony podmiot.

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Zajęcia przybierają postać treningu medycznego (mogą więc z niego bez przeszkód korzystać osoby o obniżonej kondycji zdrowotnej, z ograniczeniami fizycznymi). Zajęcia mają charakter systematyczny, nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut), w zależności od potrzeb i celu treningowego). Trening medyczny świetnie sprawdza się u osób w każdym wieku.

W programie stosowana jest kompleksowa dietoprofilaktyka (z uwzględnieniem jednostek chorobowych podopiecznego). Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej + pomiary składu ciała), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.