Indywidualne zajęcia sportów walki dla dzieci i dorosłych

Sporty walki na dobre zagościły w świadomości Polaków i dla wielu stały się jedną z najważniejszych dyscyplin, którym poświęca się uwagę. Wykorzystując popularność gal sportowych, jak i tych freakowych, gdzie w rolę „zawodników” wcielają się „znane i lubiane” postaci postanowiliśmy przybliżyć te piękne dyscypliny zarówno dorosłym, jak i tym najmłodszym.

Boks i kickboxing w formie lekcji indywidualnych to świetne rozwiązanie!

Program RF EE dedykowany jest każdej osobie, bez względu na wiek, płeć, doświadczenie, poziom kondycji fizycznej. Odpowiedni dobór obciążeń to znaczna przewaga nad zajęciami grupowymi, gdzie jednostka może szybko zdemotywować się i uznać, że „sporty walki są jednak nie dla niej”.

Zajęcia mają charakter systematyczny, nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut), w zależności od potrzeb i celu treningowego). Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) otrzymują nową dietę. Raz w miesiącu spotykają się z dietetykiem. Trening sportów walki połączony z dietą to świetne rozwiązanie, ponieważ nie tylko wzmacniamy jednostkę psychicznie (i fizycznie) poprzez trening, ale również pracujemy nad jej zdrowiem, a przez dobór planu żywieniowego pod tryb aktywności fizycznej jesteśmy w stanie ciekawą formą zajęć realizować metamorfozy sylwetkowe (boks/kickboxing to świetny trening redukujący masę ciała). Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.