Program dla osób, które chcą schudnąć

Trafiają do nas osoby zarówno z nieznaczną nadwagą (które kojarzą otyłość jedynie z defektem natury estetycznej), jak również osoby z otyłością olbrzymią (dla których jest to szansa na uratowanie życia). Rekordzista wniósł na wagę na początku współpracy 185kg. Tak jak każdy nasz program SC SL to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Typ treningu dobierany jest do profilu jednostki oraz jej stanu zdrowia/kondycji fizycznej. Zajęcia mają charakter systematyczny – nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut), w zależności od potrzeb i celu treningowego.

 

 

Nie stosujemy głodówek! Dieta nie ma być dla podopiecznego szeregiem wyrzeczeń. Ma być ona prosta, smaczna i praktyczna. Stosujemy niewielki deficyt kaloryczny dla osiągnięcia celu w postaci redukcji wagi ciała. Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej + pomiary składu ciała), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.