Program dla osób, które chcą schudnąć

Trafiają do nas osoby zarówno z nieznaczną nadwagą (które kojarzą otyłość jedynie z defektem natury estetycznej), jak również osoby z otyłością olbrzymią (dla których jest to szansa na uratowanie życia). Rekordzista wniósł na wagę na początku współpracy 185kg.

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Typ treningu dobierany jest do profilu jednostki oraz jej stanu zdrowia/kondycji fizycznej. Zajęcia mają charakter systematyczny (nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut), w zależności od potrzeb i celu treningowego).

Nie stosujemy głodówek! Dieta nie ma być dla podopiecznego szeregiem wyrzeczeń. Ma być ona prosta, smaczna i praktyczna. Stosujemy niewielki deficyt kaloryczny dla osiągnięcia celu w postaci redukcji wagi ciała. Co dwa tygodnie podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Każdy plan żywieniowy napisany jest od podstaw, na bazie diagnozy, analizy i preferencji podopiecznego. Podobnie trening – dzięki procedurze treningu wstępnego mamy możliwość poznać podopiecznego i przyporządkować go do trenera, który dobierze dla niego odpowiedni zestaw ćwiczeń.