Program dla osób, które chcą poprawić sylwetkę

Trafiają do nas osoby, które chcą zbudować dobrej jakości masę mięśniową, bądź też wymodelować sylwetkę w kierunku sylwetki FIT, sylwetki sportowej. Z tego programu korzystają również osoby z niedowagą. Tak jak każdy nasz program NL BL to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

Typ treningu dobierany jest do profilu jednostki oraz jej stanu zdrowia/kondycji fizycznej. Zajęcia mają charakter systematyczny, nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut), w zależności od potrzeb i celu treningowego.

Dieta nie ma być dla podopiecznego szeregiem wyrzeczeń. Ma być ona prosta, smaczna i praktyczna. W zależności od celu treningowego stosowana jest nadwyżka kaloryczna lub deficyt energetyczny. Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) podopieczny otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej + pomiary składu ciała), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.