Program dla dzieci i młodzieży

Innowacyjny program metamorfoz dla dzieci, oparty przede wszystkim o cel w postaci walki z nadwagą wśród najmłodszych oraz korektą wad postawy. Zajęcia prowadzone przez osoby z ogromnym doświadczeniem pedagogicznym. Tak jak każdy nasz program YL OM to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

W przypadku dzieci kluczem do sukcesu jest współpraca na linii trener/dietetyk – dziecko – rodzic. Należy wytworzyć sieć wzajemnej zależności. U dzieci należy pracować głównie nad motywacją i chęcią do podjęcia walki o zdrowie. Dzieci trenują pod opieką naszych trenerów 2 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut). Co 2 tygodnie otrzymują nowy plan żywieniowy. Raz w miesiącu (razem z rodzicami) dziecko odbywa spotkanie z dietetykiem.

Treningi odbywają się w miejscach odseparowanych od innych klubowiczów (bezpieczeństwa), dieta jak wiadomo jest omawiania z rodzicami (dzieci bardzo często nie są w stanie przygotowywać same posiłków, robić same zakupów). W grupie trenerów Lion Group są również osoby z ogromnym doświadczeniem pedagogicznym (Szefem projektu jest Michał Tkaczyk – pedagog z wieloletnim stażem, były dyrektor szkoły, były dyrektor Zakładu Poprawczego w Poznaniu).

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.