Jakich osób szukamy?

Każdy sportowiec wie, że o sukcesie decyduje konsekwencja, praca nad sobą i zaufanie, jakim obdarza on myśl szkoleniową, wypracowywaną na bazie bezcennych doświadczeń, sprawdzonych w praktyce. Sukcesywnie budujemy zespół w oparciu o ex-sportowców różnych dyscyplin sportów walki (wśród trenerów znajdują się byli zawodnicy takich dyscyplin jak boks, kickboxing, zapasy, bjj etc.).

Nie miałeś w przeszłości styczności ze sportami WALKI, ale kochasz sport? Nic straconego, spróbujemy zaprojektować Twoją karierę w Lion Group tak, abyś pokochał naszą filozofię i zaczął ją traktować jako „swoją”.

Jak się do nas zgłosić?

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły. W zależności od poziomu wiedzy / etapu życiowego projektujemy stanowisko pracy dostosowane do profilu jednostki. Bez względu na staż i długość pracy jest ona od razu jednak przyjmowana jako Członek zespołu, może więc liczyć na stałe wsparcie „starszych kolegów / koleżanek”, którzy służą radą i mentorskim wsparciem. Zespół ma zawsze przewagę nad jednostką!

Odezwij się i napisz kilka słów o sobie na adres: p.chmielarz@walka-start.pl

Jeśli będziemy zainteresowani wrócimy do Ciebie z informacją i zaprosimy do naszego biura / bazy treningowej.

Nasz proces selekcji jest wymagający, chcemy bowiem przyjmować do zespołu najlepszych trenerów (hołdując zasadzie „nie ilość, a jakość”). Uczestniczymy sukcesywnie w Targach Pracy, starając się budować trwałą relację z Akademiami Wychowania Fizycznego, które kształcą dobry profil kandydata do pracy w zawodzie trenera.