LionGroup - zacznij walkę już teraz!

MY NA SKUTECZNOŚĆ NASZEJ PRACY MAMY DOWODY! O ile zdjęciami można manipulować i w sieci Internetowej roi się od „mało prawdopodobnych” wielkich przemian w krótkim czasie, o tyle tworzone przez nas metamorfozy video, gdzie uczestnikom w ich zmaganiach towarzyszy cały czas studio filmowe, a relacja odbywa się w sposób ciągły na naszych social media, to gwarancja jakości naszej pracy. Poniżej znajdują się produkcje kręcone przez nas nieprzerwanie od 2014 roku.

LionGroup - Kuchnia dietetyczna

Dieta to element, z którym spotkał się niemal każdy w swoim życiu. Bardzo często ten termin nacechowany jest negatywnie, ponieważ przez brak wiedzy i odpowiedniego podejścia osoby narzucają sobie reżim i zasady, które nie mają nic wspólnego z racjonalnym żywieniem.

DIETA NIE MUSI BOLEĆ – MOŻE BYĆ SMACZNA, ŁATWA, SKUTECZNA!

Dowodem na to jest program kulinarny oparty na przepisach dietetyka Lion Group i talencie Adama Adamczaka, który był nominowany do tytułu The Best Chef Award 2017 (jako jedyny reprezentant Poznania, jako jeden z sześciu Polaków, obecny na liście TOP300 Szefów Kuchni z całego świata). W 2015 roku trafił do czwartej edycji programu Top Chef, gdzie trafił do finałowej trójki. Wyróżniony w Przewodniku Gault et Millau jako Młody Talent 2015. Zdobywca dwóch czapek w żółtym przewodniku Gaullt&Millau Polska 2016. Zdobywca tytułu Szef Jutra edycji Gault & Millau Tour 2017. Zdobywca brązowego medalu na mundialu kulinarnym (Luksemburg 2018).

LA BANDERA DOMINICANA (DOMINIKANA)

Świat diety, czyli kulinarny program oparty o dietetyczne przepisy z całego świata (receptura dietetyk Lion Group, gotuje Adam Adamczak). W dzisiejszym odcinku odwiedzimy Dominikanę.

Obejrzyj na YT

POROTOS GRANADOS (CHILE)

Świat diety, czyli kulinarny program oparty o dietetyczne przepisy z całego świata (receptura dietetyk Lion Group, gotuje Adam Adamczak). W dzisiejszym odcinku odwiedzimy Chile.

Obejrzyj na YT

SANDUICHE DE CARNE (BRAZYLIA)

Świat diety, czyli kulinarny program oparty o dietetyczne przepisy z całego świata (receptura dietetyk Lion Group, gotuje Adam Adamczak). W dzisiejszym odcinku odwiedzimy Brazylię.

Obejrzyj na YT
Strona 1 z 6 Następna