Związek na odległość

Na odległość

Związek

  • Uczestnicy: Mateusz i Adriana

  • Cel: Odchudzanie online (metamorfoza Poznań-Kraków)

  • Rok produkcji: 2020/2021

Związek na odległość - cały film

Pierwsza w historii Lion Group metamorfoza zrealizowana „na odległość”, czyli 100% opieki treningowej i dietetycznej online. Treningi odbywały się w krakowskim pokoju, wizyty w Poznaniu co kilka miesięcy miały charakter wizyty próbnej oraz okazji do wspólnego świętowania kolejnych sukcesów (nie tylko w wymiarze poprawy sylwetki).

Odcinek 1 (POZNAŃ-e)

W pierwszym odcinku poznacie Mateusza i Adę, którzy przybyli do Poznania, aby firmie Lion Group powierzyć swoją formę i zdrowie. Każdą metamorfozę online chcemy rozpocząć od spotkania w naszej bazie treningowej, aby trener i dietetyk mogli na żywo poznać osobę i przeprowadzić szczegółową analizę, potrzebną do postawienia diagnozy i przedstawienia planu na metamorfozę.

Odcinek 2 (OBCO-wa-NIE)

W drugim odcinku zobaczycie relację i podsumowanie 3 miesięcy pracy (metamorfozy online, 100% zdalnego działania na polu dietetycznym i treningowym). Konsultacja przeprowadzona w Poznaniu pozwoliła nie tylko na stworzenie video podsumowania, ale dała również możliwość oceny na żywo (trening testowy) oraz rozmowy o dalszym ciągu pracy (Adriana zbliża się do końca, Mateusza metamorfoza potrwa trochę dłużej).

Odcinek 3 (1-rozsta-NIE)

Ada i Mateusz rozpoczęli metamorfozę wspólnie, ich cele treningowe były jednak inne (również pod kątem czasu trwania metamorfozy). 4 miesiące Ady to walka nie tylko z nadmiarem kilogramów, ale również z jednostką chorobową: hashimoto. Po zakończonej metamorfozie trzyma kciuki za męża, którego projekt powinien zakończyć się w marcu 2021.

Odcinek 4 (2-rozsta-NIE)

Metamorfoza Mateusza trwała 2x dłużej (to jest 8 miesięcy). Ich główny cel był jednak jeden, kompletnie nie związany z poprawą atrakcyjności fizycznej (sylwetek). Co wydarzyło się i jaki efekt metamorfozy został osiągnięty i dlaczego dotyczył zarówno Mateusza jak i Ady? Odpowiedź na końcu odcinka, prezentującego przemianę Mateusza.