KAŻDY MOŻE PODJĄĆ WALKĘ!

Tworząc Lion Group chcieliśmy móc odpowiedzieć na wszystkie potrzeby osób, które zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc w poprawie zdrowia, kondycji, wyglądu. Dzięki bogatej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie podjąć się pracy niemal z każdym, bez względu na wiek, cel treningowy oraz poziom doświadczenia.

Każdy nasz program treningowy to know how budowane od 2014 roku. To tysiące godzin poświęconych na realizację zajęć oraz wspólne obrady dotyczące podniesienia jakości własnych usług. Nie pracujemy z osobami, które chcą zapisać się w celu włączenia zajęć sportowych do swoich codziennych czynności/zadań. Pracujemy z osobami o wysokim poziomie inteligencji zdrowotnej, którzy dzięki prostym usługom (trening i dieta) chcą zapewnić sobie komfort życia.

W centrum zawsze stawiamy Podopiecznego, dlatego nasz branding budowany jest wokół grupy, która dzięki naszej wiedzy osiąga sukcesy. Na przekór branży fitness nie opieramy marketingu o nasze uśmiechnięte aparycje i obraz zbudowanej sylwetki, dbamy o to, aby wyeksponować portfolio, które wyróżnia się zdecydowanie na tle innych podmiotów w mieście Poznań (i w Polsce).