Program dla Pań w ciąży oraz tych, które chcą wrócić do formy po porodzie

Program przeznaczony jest dla Pań, które nie chcą rezygnować z teningów podczas ciąży oraz dla tych, które chcą szybko i zdrowo wrócić do formie po porodzie. W przypadku tego programu treningowego niezbędna jest zgoda lekarza prowadzącego ciążę. Tak jak każdy nasz program NL NC to połączenie pracy na treningach personalnych z opieką dietetyka.

TRENING + ŻYWIENIE = SKUTECZNOŚĆ

W przypadku kobiet w ciąży stosujemy trening medyczny. W przypadku Pań, które zgłaszają się już po porodzie zajęcia podzielone są na etapy – program na ogół rozpoczyna się od zajęć treningu medycznego (rehabilitacja po porodowa), aby z czasem przejść do redukcji właściwej i treningów sylwetkowych. Młode (oraz przyszłe) mamy trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut).

Dieta dostosowana jest nie tylko dla potrzeb młodej mamy, ale również maleństwa (dietoprofilaktyka). Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) podopieczna otrzymuje nowy plan żywieniowy (dietę), raz w miesiącu spotyka się na konsultacji z dietetykiem (zwiększanie wiedzy i świadomości żywieniowej + pomiary składu ciała), do obsługi dietetycznej należy również stała analiza badań krwi i moczu, badań hormonalnych oraz badań dot. alergii pokarmowych i uczuleń.

Cennik znajduje się w zakładce OFERTA.