Program dla osób, które chcą trenować w trybie online

Treningi w domu stały się bardzo popularną formą podczas lockdownu (wiosna 2020). Kiedy klubu fitness zostały zamknięte, a osoby w trosce o swoją odporność musiały znaleźć alternatywę (treningi plenerowe w początkowej fazie również były zakazane), postanowiliśmy sprawdzić, czy tego rodzaju program jest w stanie być tak samo skuteczny, jak praca stacjonarna.

Zawsze sprawdzamy model,  a następnie eksperymentujemy i prezentujemy dowody rzeczowe w postaci metamorfoz video, a odchudzanie online pokazaliśmy na 3 sposoby (odchudzając parę z Krakowa, seniorkę oraz dj/konferansjera, który odchudzany był na 5 kontynentach).

 

Metamorfozy bez wychodzenia z domu

Typ treningu dobierany jest do profilu jednostki oraz jej stanu zdrowia/kondycji fizycznej. Współpracę rozpoczynamy od postawienie diagnozy i oceny możliwości i celów treningowych (w zależności od pozycji wyjściowej opisujemy co i w jakim czasie jesteśmy w stanie wspólnie uzyskać).

Zajęcia mają charakter systematyczny, nasi podopieczni trenują 2 lub 3 razy w tygodniu (trening indywidualny, czas trwania 60 minut), w zależności od potrzeb i celu treningowego). Co miesiąc (lub 2 razy w miesiącu) otrzymują nową dietę. Raz w miesiącu spotykają się z dietetykiem (online lub podczas wizyty stacjonarnej w Poznaniu – do wyboru). Wystarczy prosty program do komunikacji (zoom), miejsce w pokoju + ewentualnie podstawowy sprzęt, aby zaprojektować trening skuteczny (tak jak w klubie fitness). Cennik tego programu jest identyczny jak w przypadku naszej pracy w formie stacjonarnej.