Trening + dieta + motywacja / kontrola = METAMORFOZA

Gdy 10 lat rozpoczęliśmy analizę rynku fitness zauważyliśmy na nim sporo błędów. Trener personalny w klubie fitness był oceniany w kryteriach dochodu, który generował (mógł sprzedać 200 treningów dla 200 osób, które nie dały by rezultatu, nikt jednak nie oceniał ich jakości). Klienci klubu fitness nie mieli dostępnego specjalisty od żywienia – korzystali ewentualnie z diet rozpisanych przez trenera, które nie były wartościowe. Nikt nie motywował ich do pracy, trener marketingowo po prostu sprzedawał im usługę. POSTANOWILIŚMY ZAWALCZYĆ I STWORZYĆ NASZ WŁASNY MODEL PRACY.

Każdy trening jest ważny!

Trenerzy, którzy pracują pod marką Lion Group kierują się normami jakościowymi, a nie ilościowymi. Pracują z określoną grupą osób, która respektuje zasady (trenuje systematycznie i jest „na diecie”).

Podopieczni Lion Group mają dostęp do apli(on)kacji, w której mogą ocenić każdy pojedynczy trening wykonany przez trenera.

Podopieczni Lion Group mają prowadzoną pełną dokumentację, z każdej przeprowadzonej godziny trener musi napisać raport i przedstawić metodologię.

 

Dieta to 70 % sukcesu!

Trenerzy, którzy pracują pod marką Lion Group korzystają z wiedzy Stanisława Rydzewskiego, dzięki czemu ich Podopieczni mogą liczyć na inne podejście do diety. Ta nie jest reżimem a stylem życia, opartych o proste zasady dopasowania jadłospisu, bez sprowadzania współpracy do trybu reżimu i braku przyjemności z serwowanych posiłków.

Podopieczni Lion Group mają dostęp do apli(on)kacji, w której mogą ocenić każdy pojedynczy plan żywieniowy.

Podopieczni Lion Group mają dostęp do apli(on)kacji, w której mogą dopracowywać swoją dietę na bazie komunikacji z ekspertem z najwyższej półki.

Kontrola zdrowia - atrakcyjna sylwetka jest "efektem ubocznym".

Trenerzy, którzy pracują pod marką Lion Group nie wymyślili nowych technik treningowych. Nie zrewolucjonizowali branży fitness przez budowę nowej metodologii. Dopracowaliśmy wspólnymi siłami proste narzędzie do poziomu „perfekcji”, które potrafi robić rzeczy wielkie, mimo prostoty swojego charakteru.

Podopieczni Lion Group mają dostęp do apli(on)kacji, w której mogą sprawdzać swój poziom zdrowia, gromadząc ważne badania medyczne.

Podopieczni Lion Group mają dostęp do apli(on)kacji, w której mogą liczyć na wsparcie i kontrolę, aby nigdy nie zapomnieć o ważnej kontroli / zadaniu.