Sprawdź trenerów dostępnych w kompleksie Term Maltańskich.

Dogodny dojazd do naszego ośrodka sprawia, że trener personalny Lion Group oraz mieszkańcy miasta Swarzędz łączą swoje siły, aby zrealizować cel treningowy ukierunkowany na poprawę kondycji fizycznej, zdrowotnej oraz atrakcyjnego wyglądu. Droga zajmuje im około 13 minut, więc jest to czas dosyć krótki (często mieszkańcy innych dzielnic Poznania, którzy korzystają z naszych usług, muszą poświęcić znacznie więcej czasu, aby dotrzeć na zajęcia).

Trener personalny Lion Group dla mieszkańćów miasta Swarzędz!

Trener personalny Lion Group oraz mieszkańcy miasta Swarzędz za priorytetem stawiają sobie realizację treningów na najwyższym poziomie, wygoda wynikająca z możliwości korzystania z usług trenera w Swarzędzu schodzi więc na drugi plan. Nasi trenerzy to bardzo doświadczona kadra o bardzo szerokiej specjalizacji. W Polsce raczej nie sposób znaleźć drugiej firmy o podobnym profilu, a ta unikatowość sprawia, że naszymi podopiecznymi stają się nie tylko mieszkańcy miasta Poznań i najbliższej okolicy, ale również miejscowości oddalonych o większą ilosć kilometrów. Niekiedy droga do pokoniania nie jest przeszkodą, tym bardziej, że nasze portoflio jest rozbudowowywane z miesiąca na miesiąc i podopieczni mogą nam ufać. To decyduje o ich wyborze opartym na profesjonalizmie firmy, a nie wygodzie spowodowanej lokalizacją.

Termy Maltańśkie i jeden z najlepszych klubów w Poznaniu to świetna opcja dla mieszkańców Swarzędza!

Nasze programy treningowe i metamorfozy budzą powszechny podziw – jesteśmy w stanie dać osobom nowe życie i odkryć ich potencjał, który jest bardzo często ukryty przez brak czasu i zaniedbanie. Nasza kadra to bardzo doświadczeni fachowcy, którzy są w stanie podjąć się każdego wyzwania. Staramy się zaszczepić w osobach miłość do sportu i ruchu fizycznego. Nasi podopieczni oraz ich przemiany są dla nas najlepszą reklamą. Staramy się obrazować na bieżąco postępy pracy, do czego służy specjalnie napisany system CRM. Podopieczny, który na bieżąco może monitorować wynik, tak na prawdę ma stałą motywację do dawania z siebie 100% na sali ćwiczeń. Pamięta również o podejmowaniu właściwych wyborów poza nią, gdy nie jest już pod naszą bezpośrednią obserwacją i kontrolą.