Pazur miesiąca

Pazur

miesiąca

  • Uczestnicy: Podopieczni Lion Group

  • Cel: Motywacja do osiągania efektów

  • Typ klasyfikacji: MIESIĘCZNA

Pierwsza wersja plebiscytu PAZUR MIESIĄCA została zakończona w listopadzie 2019 roku. W trakcie obowiązywania pierwotnych zasad udało nam się nagrodzić ponad 100 osób, które swoją postawą i realizacją zaleceń dietetycznych i treningowych zasłużyło na uznanie w oczach kadry Lion Group. Na zdjęciu widać jak duża grupa nagrodzonych została ujęta w plebiscycie PAZUR MIESIĄCA ver 1.0. Nowa wersja plebiscytu (2.0) to już wyróżnienie, które ma nie tylko charakter miesięcznej nagrody, ale również klasyfikacji do plebiscytu SEASONS OF LIONS, w którym wybieramy najlepszego podopiecznego płci męskiej i żeńskiej, w oparciu o 4 cykle (pory roku).

Tak wygląda pamiątkowa koszulka, którą od roku 2020 otrzymują osoby za najlepszy wynik miesięczny (najlepsza kobieta, najlepszy mężczyzna). Hasło na koszulce PO PAZURACH POZNAJEMY LWA jest odzwierciedleniem naszej wizji plebiscytu, który ma motywować do dalszej pracy, bo PAZUR jest tylko jednym z wielu kroków, w drodze po zdrowie i wymarzoną sylwetkę.

Prezentujemy pierwsze, nagrodzone kobiety w plebiscycie PAZUR MIESIĄCA.

Grudzień: Ola, podopieczna trenera Bartosza Sikory
Styczeń: Sylwia, podopieczna trenera Czesława Mączyńskiego
Luty: Kasia, podopieczna trenera Michała Tkaczyka

Panie oprócz pamiątkowych koszulek otrzymały szansę na wygranie 5 dniowego planu żywieniowego od Fit and More (Internauci decydowali, czy w danym miesiącu lepszy wynik osiągnął PAZUR DAMSKI, czy może PAZUR MĘSKI). Otrzymali również kwalifikację do plebiscytu PORY ROKU LWÓW (wybór LWICY ZIMY).

Prezentujemy pierwsze, nagrodzonych mężczyzn w plebiscycie PAZUR MIESIĄCA.

Grudzień: Tomek, podopieczny trenera Bartosza Sikora
Styczeń: Dawid, podopieczny trenera Czesława Mączyńskiego
Luty: Paweł, podopieczny trenera Czesława Mączyńskiego

Panowie oprócz pamiątkowych koszulek otrzymali szansę na wygranie 5 dniowego planu żywieniowego od Fit and More (Internauci decydowali, czy w danym miesiącu lepszy wynik osiągnął PAZUR MĘSKI, czy może PAZUR DAMSKI). Otrzymali również kwalifikacje do wyboru plebiscytu PORY ROKU LWÓW (wybór LWA ZIMY).

Wiosna 2020 odwróciła do góry nogami życie ludzi na całym świecie. Pandemia COVID-19 odbiła się również na naszym plebiscycie. Nie było prezentacji Zwycięzców na ściance w klubie StepOne Fitness, bo był on zamknięty. Formy treningów były dobierane na bieżąco na bazie panujących w kraju obostrzeń. Gdy sport był całkowicie zabroniony, działaliśmy online. Gdy rozporządzenia pozwoliły na aktywność na świeżym powietrzu, zbudowaliśmy własną siłownię outdoorową, dostępną tylko dla podopiecznych Lion Group. Na grafice można zobaczyć osoby wyróżnione podczas tego wyjątkowego okresu (wiosna 2020). Pamiątkowe koszulki na pewno będą miały honorowe miejsce w szafie (do czasu, aż na podopiecznych będą po prostu za duże).