PORY ROKU LWÓW

PORY ROKU

LWÓW

  • Uczestnicy: podopieczni Lion Group

  • Cel: wybór najlepszego podopiecznego w danej porze roku

  • Typ klasyfikacji: Wiosna, Lato, Jesień, Zima

Kluczem do sukcesu jest motywacja o charakterze ciągłym. Nagradzając podopiecznych tylko i wyłącznie jednorazowymi wyróżnieniami (pazur miesiąca) nie mieliśmy gwarancji, że będą starać się oni (nie było innych plebiscytów). Na przełomie roku 2019/2020 powstał więc plebiscyt PORY ROKU LWÓW. Każda osoba, która otrzyma PM kwalifikuje się do walki o tytuł LWA lub LWICY danej pory roku. Jeśli pracowała z nami „za krótko”, to znaczy pazur miesiąca był wręczony na przykład za 1 miesiąc współpracy, to dzięki zasadzie dzikiej karty przesuwamy nominację i rozpatrujemy ją w kolejnej porze roku. Musimy mieć minimum 3 miesiące ciągłej pracy, aby ocenić, czy ktoś „zasłużył na koronę”.

Przykłady nagrodzonych w roku 2021. Pory roku lwów to kontynuacja plebiscytu PAZUR MIESIĄCA. Otrzymując wyróżnienie PM automatycznie Podopieczny kwalifikuje się do walki o tytuł w Seasons of Lions, aby Jego motywacja do pracy miała charakter ciągły. Widoczne na grafice osoby mają bardzo duże szanse na główne nagrody, czyli tytuły LWA i LWICY roku 2021/2022, a rozstrzygnięcie tego plebiscytu przypadnie jak zwykle na kwiecień 2022 roku.

Bez względu na wynik końcowy wszystkie osoby można nazwać wygranymi. Zmienili Oni bowiem swoje życie, przez tak proste nawyki, jak aktywność fizyczna i dieta.

 

Tak prezentują się natomiast pierwsze osoby nagrodzone w 2022 roku: