Opis akcji

Nazwa projektu: Tniemy kilogramy: do wesela się zagoi

Co otrzyma para, która przejdzie casting i zostanie wybrana przez Organizatorów?

  1. odchudzanie aż do dnia ślubu – opiekę trenerów personalnych, dietetyka, rehabilitanta Lion Group
  2. wsparcie sponsorów, którzy pomogą osiągnąć spektakularny sukces i wzmocnić efekt, który para uzyska dzięki pracy na sali ćwiczeń (udział w projekcie potwierdziła między innymi poznańska klinika Stankowscy & Białach Stomatologia, odpowiedzialna za uśmiech takich gwiazd jak Michał Szpak czy Bogusław Linda oraz firmy z branży URODA oraz MODA ŚLUBNA).

Skuteczność firmy Lion Group

Od 2014 roku realizujemy projekty video, podczas których przeprowadzamy spektakularne metamorfozy Uczestników, którym podczas samego procesu towarzyszy kamera. Studio filmowe pozwala nam na stworzenie dowodu rzeczowego, ponieważ niejednokrotnie przy mocnych przemianach użytkownicy Internetu sugerowali nam użycie programów graficznych (fotomontaż).

Film to również świetna opcja do zdobycia stałej publiki i lokowania produktów (reklamowania naszych usług). W przeszłości współpracowaliśmy już z dużymi podmiotami (m.in. sieć Intersport).

Jakich kandydatów poszukujemy?

Poszukujemy pary, która zmaga się z problemem nadwagi (zarówno przyszły Pan jak i Pani młoda muszą mieć sporą nadwyżkę kilogramów). Zadanie jest dość skomplikowane, ponieważ proces odchudzania, leczenia stomatologicznego, muszą być zbieżne z datą ślubu (musimy mieć odpowiednią liczbę miesięcy do wykonania planu). W ostatnich dniach przed ślubem będziemy musieli jeszcze odwiedzić podmioty związane z wykończeniem efektu (m.in. stylistów z ekipy Tomka Schmidta znanego z programu telewizyjnego Ostre Cięcie, lidera mody męskiej Tomka Milera, który uszyje dla Pana młodego garnitur etc.)